1. LigKadınlar

Aras Kargo Spor Kulübü Sezonu açtı

Aras Kargo, spor kulübü kurarak voleybolda Kadınlar 1. Ligi’ne dahil oldu. Yeni kulübün tanıtım toplantısına Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da katıldı.

2004 yılından beri Türk sporuna, her sahada, her renkte destekleyen, geçen yıl voleybol Milli Takımlar resmi sponsorları arasına katılan Aras Kargo, şimdi de kadın voleybol takımı ile liglerde mücadele etmeye başlıyor.

Erkek ve kadın voleybol milli takımlarının sponsorları arasında yer alan Aras Kargo, İzmir merkezli voleybol kulübü kurdu.

Türk Voleybolunun önde gelen kulüplerinden biri olmak amacıyla Türk Voleyboluna hem A takım hem de spor okulları vasıtasıyla alt yapı kategorisinde hizmet etmeye başlayan Aras Kargo Spor Kulübü, yeni sezon açılışını İstanbul’da gerçekleştirdi.

Önümüzdeki sezon KFC Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde İzmir’i temsil edecek Aras Kargo Spor Kulübü’nü deneyimli Teknik Direktör Suphi Doğancı çalıştıracak.

Teknik Ekip:

Başantrenör: Suphi Doğancı
Yardımcı Antrenörler: Emre Karagöz, Ömer Safa Koçyiğit
istatistik Antrenörü: Berkay Öntaş

Kadroda bulunan oyuncular:

Pasörler: Ece Morova, Elif Kapar
Smaçörler: Derin Ezgi Taşdemir, Jovana Cirkoviç, Nilsu Sen, Dilan Toğrul, Yulia Boyko
Orta Oyuncular: Ecesu Soner, Buse Serbest, Melisa Ayas
Liberolar: Bengü Zeren, Gülçin Doğan

Tanıtım töreninde konuşan Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, “Biz sadece bir rengi değil, bu heyecanı, bu coşkuyu seviyoruz. Şimdi ise sektördeki lider kimliğimiz ile Türk voleybolunun önde gelen kulüplerinden biri olmak için Aras Kargo Kadın Voleybol Takımı ile spor kulübü yolculuğumuzu başlatıyoruz. Hedefimiz, milli takımlar seviyesinde ‘zeki, çevik ve ahlaklı’ sporcular yetiştirmek, maçlara gelmek için heyecan ve mutluluk duyan, rakibe saygılı, takıma sadık bir taraftara sahip olmak ve sporcusu, teknik ekibi ve taraftarıyla örnek spor kulübü olmak. Takımımıza ve teknik ekibimize yeni sezonda başarı diliyor, herkesi maçlarımıza bekliyoruz.” diye konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu