Genel Haberler

Aşı uyarısında Voleybol görmek

Ülkemizin Avrupa kıtası ile bağlantısı olan Trakya’nın güzel ili Tekirdağ ve Tekirdağ’ın en güzel sahil şeridine sahip ilçesinde voleybol sever Marmaraereğlisi Belediyesi Başkanı Hikmet Ata, üç yıldır ilçesinde gerçekleştirdiği Plaj Voleybolu Halk Turnuvası ile voleybol camiasının takdirini kazanırken; voleybol severlerin de ilçeye karşı algılarında yer almaya başladı.

Tatilini Marmaraereğiisi’nde geçiren bir voleybol sever takipçimiz, sahilde dolaşırken gördüğü uyarıda #Tedirgin olma, Aşı Ol yazmasına rağmen, altında Hikmet Ata imzasını görünce, aklına direkt voleybol geldiğini belirterek fotoğrafı bizimle paylaştı.

Gerçekten de ‘her yıl daha iyisini yapacak ve ‘Plaj Voleybolu Halk Turnuvasını Dünya Halkları Turnuvası haline getireceğiz’ diyen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, sporda olduğu gibi sosyal sorumluluk hareketlerinde de aktif olarak yerini alıyor.

Pandemi süreci boyunca büyük emek ve fedakarlıklara gerçekleştirdiği plaj voleybolu etkinliği ile voleybol severlerin gönlünde taht kuran Hikmet Başkan, sanırım bu fotoğrafın bir voleybol internet sitesinde yer alması ile ne kadar doğru bir karar aldığını ve voleybol ile ilçeye nasıl fark yarattığını anlamış olacaktır.

Bravo Hikmet Başkan. Voleybol severler adına emeklerin için teşekkür ederiz.

Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu