Sultanlar Ligi

Asla inanmaktan vazgeçmeyen takımımı kutluyorum

AXA Sigorta Kupa Voley’de 8. kez şampiyon olan VakıfBank’ta maç sonu görüşler şöyleydi:

Abdi Serdar Üstünsalih: “Bu kadar yoğun bir fikstürde, tüm hedeflerine birer birer ulaşan sporcularımız, teknik ekibimiz ve idari kadromuzla gurur duyuyorum” 

Karşılaşmanın ardından konuşan VakıfBank Genel Müdürü ve Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, “Fenerbahçe Opet ile karşılaşmalarımız artık bir klasik haline gelmeye başladı. Bugün de yine üst düzey bir voleybol seyrettik. Ankara’nın bu sezonki hikâyemizde özel bir yeri oldu. Dünya şampiyonluğunun ardından burada ikinci kez kupa kaldırıyoruz. Bu kadar yoğun bir fikstürde, tüm hedeflerine birer birer ulaşan sporcularımız, teknik ekibimiz ve idari kadromuzla gurur duyuyorum. Her birine ayrı ayrı, içtenlikle teşekkür ediyorum. 5 kupa yolunda çok güçlü adımlarla ilerliyoruz. İnanıyorum ki ülkemize bir Avrupa şampiyonluğu daha armağan edeceğiz. Ancak öncesinde lig finallerine konsantre olmuş durumdayız. Mücadele etmekten asla vazgeçmeyen çok özel bir takıma sahibiz. Bugün yine bizleri çok mutlu ettiler. Daha nice zaferler, mutluluklar yaşayacağımıza da hiç şüphem yok” ifadelerini kullandı.

Giovanni Guidetti: “Asla inanmaktan vazgeçmedikleri için oyuncularıma ve teknik ekibimi kutluyorum” 

VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti ise karşılaşmanın ardından, “Ankara’da harika bir atmosfer ve taraftar vardı. Ekran karşısından bu maçı takip eden izleyiciler de çok üst düzey bir karşılaşma izledi. Rakibimizi de tebrik ediyorum. Harika oynadılar. Elbette ki takımıma, oyuncularıma da sonsuz teşekkür ediyorum. Bazen basit hatalar yapmış olsak da her zaman maçın içindeydik. Çok güçlü bir rakibe karşı harika bir zafer elde ettik. Asla inanmaktan vazgeçmedikleri için oyuncularımı ve teknik ekibimi kutluyorum” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu