AvrupaManşet

Ataman Güneyligil İmzaladı

Azerbaycan milli takımının yeni teknik direktörü Ataman Güneyligil için basın toplantısı düzenlendi.

Azerbaycan Kadın Milli Takımının  yeni atanan teknik direktörü Ataman Güneyligil Azerbaycan Voleybol Federasyonu (AVF) tarafından bugün düzenlenen basın toplantısında kamuoyuna tanıtıldı.

Voleybol Salonu’nda düzenlenen basın toplantısına AVF Başkanı Şahin Bagirov, Başkan Yardımcısı Faig Garayev, Başantrenör Ataman Güneyligil, Yardımcı Antrenör Gencer Yarkın, Yönetim Kurulu Üyeleri, diğer federasyon temsilcileri ve gazeteciler katıldı.

Federasyon Başkanı Şahin Bağırov bir konuşma yaparak Azerbaycan Kadın Milli Takımının bu yıl Ağustos ayında gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde planlanan çalışmaları hakkında kısa bilgi verdi. Voleybolun yurt içinde sevdirilmesi ve sevdirilmesi için alınması gereken tedbirler hakkında detaylı bilgi veren AVF Başkanı, Ataman Güneyligil ile voleybolculara Avrupa Şampiyonası’nda başarılar diledi.

Ardından yeni Başantrenör Ataman Güneyligil, AVF yönetimi ve medya temsilcilerine teşekkür etti. 41 yaşındaki teknik direktör, takımın Avrupa Şampiyonasına hazırlık sürecinden bahsederek, önümüzdeki günlerde asıl kadronun belirleneceğini söyledi.

AVF Başkan Yardımcısı Faig Garayev, Ataman Güneyligil’in faaliyetlerini yakından bildiğini belirterek, kendisine yaklaşan yarışmada başarılar diledi.

Daha sonra Ataman Güneyligil ve Gencer Yarkın’a Azerbaycan Milli Takımı forması hediye edildi.
Son olarak medya temsilcilerinin soruları yanıtlandı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu