Plaj Voleybolu

AVP Chicago’da duygusal anlar…

Yakın Arkadaşlar, Kocalarının Pro Beach Kariyerlerini Kutladı

AVP Chicago’da Phil Dalhausser’ın kariyerinin son maçında dokunaklı anlar yaşandı.

Maçtan önce, Dalhausser, partneri Nick Lucena, antrenör Jason Lochhead, arkadaşı ve uzun süredir rakibi olan Jake Gibb, Gibb’in partneri Taylor Crabb ve antrenörleri Rich Lambourne’un katıldığı süper eğlenceli üçe üç kısa bir maç yapıldı.

Başka herhangi bir sporda, rakiplerin birlikte ısındığını ve Dalhausser’ın profesyonel plaj kariyerlerini sonlandırmadan önce çok eğlendiğini hayal edin.

Dalhausser’ın eşi Jennifer Dalhausser maçtan sonra gülüyordu.

“Kocamın en büyük hayranıyım dedi. “Onun yanımda olması hoşuma gidiyor.”

Ve bunu söylerken yakın arkadaşı Jake’in karısı Jane Gibb ile birlikteydi. Maçı birlikte izlediler, ellerinde kokteyller, özel bir günün tadını çıkardılar.

Jane Gibb “Cidden ağlayacak gibiyim, “En duygusal hafta sonu oldu” dedi. Dördü Phil ve Nick, Jake ve Taylor’un özel bir ilişkileri var. Birbirleri çok zor bir süreçten geçerken birliktelerdi. Herkes Jake Gibb’e karşı çok nazik davranıyor, kariyerinden ve bu son 20 yılın ne anlama geldiğinden bahsediyordu.

“Her şeyden çok duygusal bir hafta sonu.”

İki büyük adamın – 45 yaşındaki Gibb ve 41 yaşındaki Dalhausser – Amerikan profesyonel plaj voleybolu için ne anlama geldiğini hiç kimse, özellikle de eşleri unutmuyordu.

Dalhausser, sponsorluk anlaşmaları nedeniyle gelecek yıl dört AVP etkinliği oynayacak.

“Jake, hayatına devam etmeye hazır,” dedi Jennifer. 18-19 yıldır bu işi yapıyor. Zorla olması yerine kendi seçimi ile olduğu için memnun.”

Jennifer, “Jake ile ayrıldıklarında Phil’in bir AVP oynamasını çok isterim” dedi. “Çünkü Phil’in harika bir savunmacı olduğunu ve oyundaki IQ’sunun gerçekten yüksek olduğunu ve Jake’in plaj voleybolunda en az anlaşılan oyuncu olduğunu düşünüyorum.”

Jane Gibb, “Phil Dalhausser döneminden geçmek zor,” dedi. “Ne demek istediğimi biliyorsunuz? Kendi kuşağının en iyi oyuncusu. Evet, kariyerinde çok fazla maç oynadı.”

Her iki eş de profesyonel plaj voleybolu oynadı. Jennifer, plaj profesyoneli John Mayer ile liseye gittiği California, Thousand Oaks’ta oynadı.

Jennifer ve Phil 2010’da tanıştılar. Nick Lucena ve Florida Eyaleti koçu olan eşi Brooke Niles onları tanıştırdı.

“Bence her zaman biraz hüzün olacak, çünkü bu bizim son 20 yılımızdı ve çok fazla eğlence, seyahat, arkadaşlar ve onun kurduğu ilişkiler vardı. Biraz hüzün var. Ama son 20 yıldıra minnettarım.”

Jennifer, “O tanıdığım en iyi insan,” dedi. “Ona bunu söylediğimi söyleme. Ama çocukları terk etmek ona zarar verdi. Onu oynarken izlemeye devam edebilirdim. Ama onu evde istiyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu