AvrupaManşet

Avrupa Kupaları’nda Temsilcilerimizin Bu Haftaki Maçları

Ülkemizi 2020 CEV Kupası ve Challenge Kupası’nda erkekler kategorilerinde temsil eden kulüplerimiz, 25-26 Şubat 2020 tarihlerinde Avrupa sahnesinde sahaya çıkacaklar.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

TARİH MAÇ KUPA SAAT SALON
25 Şubat Turkey Spor Toto – VK ČEZ Karlovarsko  Czechoslovakia Challenge Kupası 18.00 TVF Başkent
26 Şubat Turkey Galatasaray HDI Sigorta – Arkas Spor Turkey CEV Kupası 19.00 TVF Burhan Felek

CEV Kupası Çeyrek Finalinde İki Türk Takımı Karşı Karşıya

2020 Erkekler CEV Kupası’nda mücadele eden temsilcimiz Galatasaray HDI Sigorta, çeyrek final ilk maçında 26 Şubat Çarşamba günü, bir diğer temsilcimiz Arkas Spor’u konuk edecek. TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda iki Türk takımını karşı karşıya getirecek mücadele saat 19.00’da başlayacak.

Müsabakayı, Yunanistan’dan Vasileios Vasileiadis ile Polonya’dan Jaroslaw Makowski hakem ikilisi yönetecek.

Statü
Rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kuran ekip, adını 2020 CEV Kupası’nda yarı finale yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, yarı finaldeki yerini alacak.

Spor Toto, Challenge Kupası Çeyrek Final İlk Maçına Çıkıyor

2020 Erkekler CEV Challenge Kupası’nda mücadele eden temsilcimiz Spor Toto, çeyrek final ilk maçında 25 Şubat Salı günü, Çek Cumhuriyeti’nin VK ČEZ Karlovarsko takımını ağırlayacak. TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak mücadele saat 18.00’de başlayacak.

Müsabakayı, Romanya’dan Veaceslav Prozorov ile Sırbistan’dan Aleksandra Balandzic hakem ikilisi yönetecek.

Statü
Temsilcimiz, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurarsa, adını 2020 CEV Challenge Kupası’nda yarı finale yazdıracak. Eğer her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olursa, altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın bitiminden hemen sonra 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, yarı finaldeki yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu