AvrupaManşetÜst Manşet

Avrupa Kupalarındaki tüm maçlarımız canlı olarak yayınlanacak

Ülkemizi erkekler ve kadınlar kategorisinde temsil eden kulüplerimiz, 28-29 Şubat 2024 tarihlerinde CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası müsabakalarında sahaya çıkacak.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

TARİH SAAT MAÇ KUPA YAYIN
28 Şubat Çarşamba 19.00 Ziraat Bankkart-Guaguas Las Palmas Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç TRT Spor
28 Şubat Çarşamba 20.00 Fenerbahçe Opet-Allianz MTV Stuttgart Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç Tivibu Spor 1/S Sport Plus
28 Şubat Çarşamba 21.00 SVG Lüneburg-Arkas Spor CEV Kupası Yarı Final 2.Maç trtspor.com.tr
28 Şubat Çarşamba 22.00 Savino Del Bene Scandicci-Eczacıbaşı Dynavit Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç Red Bull TV
28 Şubat Çarşamba 22.30 Cucine Lube Civitanova-Halkbank Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç trtspor.com.tr-TRT Spor Yıldız*
29 Şubat Perşembe 19.00 Fenerbahçe Parolapara-Asseco Resovia Rzeszow CEV Kupası Yarı Final 2.Maç FB TV
29 Şubat Perşembe 20.30 A.Carraro Imoco Conegliano-VakıfBank Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç Tivibu Spor 1/S Sport Plus

***Cucine Lube Civitanova-Halkbank karşılaşmasının yayını, trtspor.com.tr’den başlayacak olup, TRT’nin yayın akışındaki programa göre TRT Spor Yıldız’dan devam edecektir.

Ziraat Bankkart-Guaguas Las Palmas
İlk karşılaşmadan 3-1’lik galibiyetle ayrılan temsilcimiz, turu geçebilmesi için ikinci karşılaşmadan elde edeceği her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set yeterli olacak.

Fenerbahçe Opet-Allianz MTV Stuttgart
İlk karşılaşmadan 3-2’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, turu geçebilmesi için ikinci karşılaşmadan 3-0 veya 3-1 galip ayrılması gerekiyor. Fenerbahçe Opet, müsabakadan 3-2 galip ayrılması halinde turu geçen taraf oynanacak altın setin ardından belli olacak.

SVG Lüneburg-Arkas Spor
İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimiz, turu geçebilmesi için ikinci karşılaşmadan elde edeceği her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set yeterli olacak.

Savino Del Bene Scandicci-Eczacıbaşı Dynavit
İlk karşılaşmadan 3-2’lik galibiyetle ayrılan temsilcimiz, turu geçebilmesi için ikinci karşılaşmadan elde edeceği her türlü galibiyet yeterli olacak. İtalyan ekibi karşılaşmadan 3-0 veya 3-1 galip ayrılması halinde turu geçen taraf olacak. İtalyan temsilcisinin 3-2’lik galibiyetinde ise karşılaşma altın sete taşınacak.

Cucine Lube Civitanova-Halkbank
İlk karşılaşmadan 3-1’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, turu geçebilmesi için ikinci karşılaşmadan öncelikle 3-0 veya 3-1 galip ayrılması, ardından oynanacak altın sette rakibine üstünlük sağlaması gerekecek. İtalyan ekibi karşılaşmadan her türlü galip ayrılması veya en az 2 set kazanması halinde turu geçen taraf olacak.

Fenerbahçe Parolapara-Asseco Resovia Rzeszow
İlk karşılaşmadan 3-1’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, turu geçebilmesi için ikinci karşılaşmadan öncelikle 3-0 veya 3-1 galip ayrılması, ardından oynanacak altın sette rakibine üstünlük sağlaması gerekecek. Polonya ekibi karşılaşmadan her türlü galip ayrılması veya en az 2 set kazanması halinde turu geçen taraf olacak.

A.Carraro Imoco Conegliano-VakıfBank
İlk karşılaşmadan 3-1’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, turu geçebilmesi için ikinci karşılaşmadan öncelikle 3-0 veya 3-1 galip ayrılması, ardından oynanacak altın sette rakibine üstünlük sağlaması gerekecek. İtalyan ekibi karşılaşmadan her türlü galip ayrılması veya en az 2 set kazanması halinde turu geçen taraf olacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu