AXA Sigorta Kupa Voley Maç fikstürü belli oldu

0
108

Axa Sigorta Kupa Voley (Kadın-Erkek) grup maçlarının fikstürü belli oldu.

TVF Burhan Felek Voleybol Salonu, TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu, TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak maçların programı şöyle:

 

TARİH TV YER SAAT A TAKIMI B TAKIMI
31 Ağustos 20 Pzt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 15:30 İSTANBUL BBSK İNEGÖL BLD.
31 Ağustos 20 Pzt TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ALTEKMA
1 Eylül 20 Sal İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 ALTEKMA İSTANBUL BBSK
1 Eylül 20 Sal İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE HDI SİGORTA
2 Eylül 20 Çar İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:00 İNEGÖL BLD. ALTEKMA
2 Eylül 20 Çar İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 FENERBAHÇE HDI SİGORTA İSTANBUL BBSK
31 Ağustos 20 Pzt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:00 ARKAS SPOR AFYON BLD. YÜNTAŞ
31 Ağustos 20 Pzt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE
1 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR
1 Eylül 20 Sal TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:30 AFYON BLD. YÜNTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD.
2 Eylül 20 Çar BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE AFYON BLD. YÜNTAŞ
2 Eylül 20 Çar BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 18:30 ARKAS SPOR BURSA B.ŞEHİR BLD.
31 Ağustos 20 Pzt ANKARA (BAŞKENT) 16:30 GALATASARAY HALİLİYE BLD.
31 Ağustos 20 Pzt ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALKBANK SORGUN BLD.
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 16:30 SORGUN BLD. GALATASARAY
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 18:30 HALİLİYE BLD. HALKBANK
2 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 13:00 SORGUN BLD. HALİLİYE BLD.
2 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 15:30 GALATASARAY HALKBANK
31 Ağustos 20 Pzt ANKARA (BAŞKENT) 11:30 ZİRAAT BANKASI ARHAVİ VOLEYBOL
31 Ağustos 20 Pzt TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SPOR TOTO SOLHAN SPOR
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 12:00 ARHAVİ VOLEYBOL SPOR TOTO
1 Eylül 20 Sal ANKARA (BAŞKENT) 14:00 SOLHAN SPOR ZİRAAT BANKASI
2 Eylül 20 Çar ANKARA (BAŞKENT) 11:00 ARHAVİ VOLEYBOL SOLHAN SPOR
2 Eylül 20 Çar TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 20:30 SPOR TOTO ZİRAAT BANKASI
4 Eylül 20 Cum ANKARA (BAŞKENT) 16:00 NİLÜFER BLD. PTT
4 Eylül 20 Cum ANKARA (BAŞKENT) 18:30 VAKIFBANK İLBANK
5 Eylül 20 Cmt TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 17:30 İLBANK NİLÜFER BLD.
5 Eylül 20 Cmt TRT-Spor 2 ANKARA (BAŞKENT) 19:30 PTT VAKIFBANK
6 Eylül 20 Paz ANKARA (BAŞKENT) 14:00 VAKIFBANK NİLÜFER BLD.
6 Eylül 20 Paz ANKARA (BAŞKENT) 16:30 PTT İLBANK
4 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 14:00 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI
4 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:30 ECZACIBAŞI VİTRA KUZEYBORU
5 Eylül 20 Cmt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 15:00 KUZEYBORU AYDIN B.ŞEHİR BLD.
5 Eylül 20 Cmt BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 17:30 KARAYOLLARI ECZACIBAŞI VİTRA
6 Eylül 20 Paz BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 14:00 ECZACIBAŞI VİTRA AYDIN B.ŞEHİR BLD.
6 Eylül 20 Paz BURSA (CENGİZ GÖLLÜ) 16:30 KARAYOLLARI KUZEYBORU
4 Eylül 20 Cum İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 FENERBAHÇE OPET SARIYER BLD.
4 Eylül 20 Cum İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 TÜRK HAVA YOLLARI BEŞİKTAŞ
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE OPET
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 SARIYER BLD. TÜRK HAVA YOLLARI
6 Eylül 20 Paz TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 16:30 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD.
6 Eylül 20 Paz TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 18:30 FENERBAHÇE OPET TÜRK HAVA YOLLARI
4 Eylül 20 Cum TRT-Spor 2 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 GALATASARAY ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
4 Eylül 20 Cum İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 SİSTEM9 YEŞİLYURT BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GALATASARAY
5 Eylül 20 Cmt İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 ÇAN GENÇLİK KALE SPOR SİSTEM9 YEŞİLYURT
6 Eylül 20 Paz İSTANBUL (BURHAN FELEK) 11:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ÇAN GENÇLİK KALE SPOR
6 Eylül 20 Paz İSTANBUL (BURHAN FELEK) 13:00 GALATASARAY SİSTEM9 YEŞİLYURT

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here