ManşetMilli Takımlar

AXA Sigorta’dan Sultanlar’a Moral Yemeği

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 7-12 Ocak 2020 tarihlerinde Hollanda’da düzenlenecek olimpiyat elemelerinin hazırlıklarını Antalya Gloria Sports Arena’da sürdürüyor.

7-12 Ocak 2020 tarihlerinde Hollanda’da düzenlenecek olimpiyat elemelerinin hazırlıklarını Gloria Sports Arena’da sürdüren A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekibi, AXA Sigorta tarafından organize edilen moral yemeğinde bir araya geldi.

Düzenlenen yemeğe; AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’in yanı sıra Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A.Nihan Karaçam Salkaya, Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan ile AXA Sigorta Pazarlama Direktörü Alper Tanyer de katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yemekte yaptığı konuşmada; ‘AXA Sigorta ile geride kalan 2 yıllık süreçte çok kıymetli çalışmalar gerçekleştirdik. Bu süreçte bir aile gibi olduk. Aramızdaki anlaşmayı değer ortaklığı olarak ifade ediyoruz. Türk voleyboluna verdikleri destek ve katkılarla değer kattılar, katmaya da devam ediyorlar. Bu güzel birlikteliğin uzun yıllar sürmesini diliyor, sizlerin huzurunda bir kez daha AXA Sigorta ailesine teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’yla böyle güzel bir gecede bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ise; ‘Voleybolun içinden gelen birisi olarak bizleri her zaman heyecanlandırıyorsunuz. Ülkemize her zaman çok büyük gururlar yaşattınız, yaşatmaya da devam edeceksiniz. Eminim ki, Hollanda’da düzenlenecek olimpiyat elemelerinde de ülkemize yaraşır bir sonuç elde edeceksiniz. Zor olacağının bilincindeyiz ancak biz hem AXA Sigorta ailesi olarak hem de bir spor sever olarak yapabileceğinize inanıyoruz. Sonuç ne olursa olsun, sizlerle gurur duyuyoruz. Hepinize Hollanda’da ki turnuvada şimdiden başarılar diliyorum’ dedi.

Gecenin sonunda; TVF Başkanı Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar ve A Milli Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Giovanni Guidetti, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’e tüm takım tarafından imzalanmış milli takım formasını takdim etti.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ise; A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularına, kendileri için hazırlanan özel hediyeleri takdim etti.

Gecede ayrıca; milli takım için hazırlanan “Olimpiyat yolunda AXA Sigorta başarılar diler” yazılı bir pasta kesildi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu