Genel HaberlerManşet

‘Aziz Yıldırım’ın varlığı yetiyordu’

Türk Hava Yolları ve milli takımın önemli isimlerinden Şeyma Ercan, Skorer ınstagram canlı yayınında Caner Bakır’ın konuğu oldu ve soruları yanıtladı.

Kariyerinden milli takıma uzanan serüvenine kadar birçok konuda samimi ifadeler kullanan Ercan’ın Aziz Yıldırım konusunda yaptığı yorum ise dikkat çekti.

İşte Şeyma Ercan’ın açıklamaları…
“Zor bir süreç. Kendimize bu kadar vakit ayıramıyorduk. İlk başlarda iyi geçti ama sonrasında bir sıkılma dönemi de oldu. Bu dönemde mutfakta daha çok vakit geçirdim, kitap okudum. Daha çok film izledim. İnsanı zorluyor ama bir yandan da insana iyi gelen tarafı oldu.”

“Tescil kararı doğruydu” 
“Voleybol liglerinin tescil kararı çok yerindeydi. Federasyon başkanımız da bize baba gibi olduğu için sağlığımızı her şeyden önde tuttu. Aslında uzun bir süre kalmamıştı ligin bitmesine ama bu virüs ne kadar çok sosyal hayattaysan o kadar tehlikeli oluyor. Alınan karar gayet doğruydu. Çoğu turnuva da iptal edildi.”

“Her sporcunun en büyük rüyasıdır olimpiyat ama bu koşullarda gitmek istemiyorduk tabi ki. Seyircisiz bir olimpiyat kimseyi tatmin etmezdi.”
“Büyük takımlarda ve sporcularla oynama fırsatım oldu. Benim için en yararlı sezon Beşiktaş maceram oldu. Fenerbahçe’de ilk 6 oynamıyordum fazla. Beşiktaş sezonum yararlı oldu benim için.”

“Aziz Yıldırım’ın varlığı yetiyordu” 
“Beşiktaş ve Fenerbahçe’de oynamak çok keyifli oluyor. Ben Fenerbahçe’de oturduğum zaman maçlardan önce ve sonra herkesin maçları takip ediyor olması güzel zamanlardı.”
“Aziz Yıldırım da tabi ki maçlara geliyordu. Çok fazla bizimle iletişime geçmedi. Onun geldiği her maç biz ekstra motivasyonla oynuyorduk.”
“Onun varlığı yetiyordu. Bir şey yapmasına gerek kalmıyordu.”

“THY’de olduğum için mutluyum” 
THY, önüne büyük hedefler koymuş bir kulüp. İlk kurulduğunda adım adım ilerleyen bir kulüptü. Hedeflediği ilk sezon Sultanlar Ligi’ne çıktı takım. 2 yıl önce masaya oturduğumuzda uzun vadeli hedeflerinden bahsettiler ve biz o hedefi gerçekleştirmek için uğraşıyoruz. Geçen sezon da bir Avrupa maceramız vardı. Son dörde kaldık ama olmamıştı. Bu kulüpte olduğum için de mutluyum.

Kısa sorular…
-Maçlardan önce toteminiz var mı?-Totem değil ama kolye takmayı çok seviyorum. Uğurlu kolyelerim var…-En son izlediğiniz film?-Uzun zamandır film izlemedim ama en son The Last Dance belgeselini izledim. -Sonucunu değiştirmek istediğiniz bir maç var mı?Kesinlikle Avrupa Şampiyonası Finali(Sırbistan maçı)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.