Bahar Toksoy Transferinin Perde Arkası

0
542

Önümüzdeki sezon ülkemizi CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil etmeye hazırlanan THY Spor Kulübü, deneyimli Milli orta oyuncu Bahar Toksoy Guidetti’yi transfer ettiğini açıkladı.

Bildiğiniz gibi sitemizde Bahar Toksoy Guidetti’nin voleybol kariyeri dışındaki birçok sosyal içerikli haberlerini paylaşmaktayız. Bu haberlerin diğer sporcularımıza ve tüm ülkeye örnek olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bahar Toksoy Guidetti transferinin de yine böyle bir amacı olduğunu tahmin ediyorduk. Ve yanılmadık. Deneyimli oyuncunun transferi ile ilgili olarak yaptığı açıklama ile bunu çok net olarak anladık. Bize göre Bahar Toksoy Guidetti transferinin arkasında yatan gerçek bu!

Bu transferin THY Spor Kulübü ve Bahar Toksoy Guidetti ile Türk Voleyboluna hayırlı olmasını diliyoruz.

Başarılı orta oyuncu Bahar Toksoy Guidetti transferiyle ilgili “Öncelikle Türk voleyboluna çokça katkıda bulunmuş, Şampiyonlar Ligi’ne katılmaya hak kazanmış değerli bir takımda yer alacağım için çok mutluyum. Yaklaşık 17 senelik profesyonel voleybol deneyimim var. Kariyerimde, ülkemizi olimpiyatlarda temsil etme ve Şampiyonlar Ligi’nde forma giyme şanslarına sahip oldum. Bu doğrultuda gerek sahada, gerek saha dışında edindiğim tecrübeleri takımla paylaşabileceğim için de çok heyecanlıyım. Takımın spor ahlakına sahip gençler yetiştirme ve Türk voleyboluna yeni sporcular kazandırma vizyonu, benim de kariyerimin başından beri mücadelesini verdiğim değerler. Bu doğrultuda çok özel işlere imza atacağımızı düşünüyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here