Genel HaberlerManşet

Bak Postacı Geliyor…

Hepimizin çocukluğunda, okul sıralarına ilk oturduğu anda söylediği şarkılardandı
‘Bak, postacı geliyor, selam veriyor;
Herkes ona bakıyor, merak ediyor’ diye başlardı.
Günümüzde her türlü iletinin elektronik ortamda saniyelerle teslim edildiği bir çağda, şarkı sözleri gerçek oldu.

PTT Siirt Şubesi görevlileri, temin ettikleri atıl araç lastikleriyle Afetevler Mahallesi’ndeki boş arazide oluşturdukları voleybol sahasında maç yapan çocukları ziyaret etti. PTT’nin gönderdiği hediye paketlerini dağıtan görevliler, çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan PTT Siirt Şubesi pazarlama görevlisi Dilek Bekman, çocukların kendi imkanlarıyla yaptıkları voleybol sahasının büyük ilgi gördüğünü söyledi. PTT Genel Müdürlüğünün çocuklar için hazırladığı hediye paketlerini ulaştırdıklarını aktaran Bekman, “Anadolu Ajansının haberi üzerine genel müdürlüğümüz harekete geçti. Haberde bulunan 6 çocuğumuza tek tek hediye paketi hazırlandı. Pakette PTT Spor Kulübünden atkı, çanta, spor ayakkabısı ve forma gibi eşyalar var. Güle güle kullansınlar.” diye konuştu.

PTT Spor ise Kurumsal sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile ‘PTT ailesi olarak sporun, gençlerimizin ve milletimizin daima yanındayız. Siirt’ te araç lastiklerinden saha yapan ve voleybol oynayan gençlerimize hediyelerini gönderdik.’ diyerek bu anlamlı durumu özetledi.

Biz de voleybol camiası içinde bir süredir yaşanan bu güzel fotoğraflar karelerine sebep olanlara tek tek teşekkür edelim ve yazının başındaki şarkının sözleri ile haberimizi bitirelim: ‘ Çok teşekkür ederim postacı sana
Pek sevinçli haberler (hediyeler) getirdin bana’

Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu