DünyaManşet

VİDEO HABER: Ceren Kestirengöz Kapucu MVP

Endonezya Ligi’nde milli voleybolcu Ceren Kestirengöz Kapucu’nun forma giydiği Bandung BJB Tandamata, Jakarta BIN takımını 3-2 mağlup etti. Ceren Kestirengöz Kapucu, maçta sergilediği performansla MVP ödülüne layık görüldü.

Muhabir: Görüntülü değerlendirme sistemi hakkında neler düşünüyorsun, bu challenge sistemi takıma bir şeyler kazandıracak mı?

Ceren: Tabii kazançlı olacak, eğer hakem bir hata yaptıysa buradan görebiliriz. Çok bir zararı olacağını düşünmüyorum, işler adaletli olacak.
Muhabir: Final Four icin takimin şansı nedir?
Ceren: Çok iyi bir takımız, takımıma güveniyorum, bunu da ilk maçta gösterdik, uzun bir periyod olacak bizim için ve neler olacağını göreceğiz.
Ayrıca şunu da söylemek istiyorum, ülkem çok zor bir dönemden geçiyor. Endonezya halkına çok teşekkür ediyorum, beni sosyal medyadan oldukça destekliyorlar. Onlara sadece, meydana gelen depremler sebebiyle sadece “ülkem için dua etmeye devam edin” demek istiyorum. Çünku gerçekten zor durumdayız. Öte yandan tamamen odaklanmak ve Final Four icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calışacağım, umarım takım olarak böyle devam ederiz.
Muhabir: Ben de ülken için dua ediyorum.
Ceren: Çok teşekkür ederim.

Ceren Kapucu MVP 2023

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu