Genel HaberlerManşet

Başkan Üstündağ: 2021 ‘Voleybol Yılı’ olacak

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile BtcTurk arasında 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

İmza töreninin açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: “Bugün Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yine; tarihi, özel günlerden birine tanıklık etmek için huzurunuzdayız. İmzaladığımız iş birliği protokolü neticesinde BtcTurk, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru olarak anılacak.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: “Bugün Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yine; tarihi, özel günlerden birine tanıklık etmek için huzurunuzdayız. İmzaladığımız iş birliği protokolü neticesinde BtcTurk, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru olarak anılacak.

Biliyorsunuz ki 2021 yılı, ‘Voleybol Yılı’ olacak. Pek çok uluslararası organizasyonda sporcularımız milli forma giyecek. Birkaç gün sonra Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ne, ardından Tokyo Olimpiyatları’na, sonra Avrupa Şampiyonası’na katılacak. Filenin Efeleri ise Avrupa Altın Ligi’nde ve Avrupa Şampiyonası’nda ter dökecek. Yoğun bir milli takım faaliyet programımız var. BtcTurk, bu yoğun tempoda bizi Milli Takımlar ana sponsoru olarak destekleyecek. BtcTurk ile iş birliği protokolü imzalamaktan son derece mutluluk duyuyorum. Türk voleybolunun her geçen gün geliştiği, başarılarının arttığı bir dönemdeyiz. Bu süreçte sponsorlarımızın bize katkısı, değeri, yol arkadaşlığı bizim için çok önemli; Türk sporu için çok önemli. Bugün yeni sponsorumuz BtcTurk’un çok değerli CEO’su Özgür Güneri ile bir aradayız. Türk voleyboluna katkılarından dolayı BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye, ekibine ve değerli katılımcılara bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.

BtcTurk, ilk temasımızda bize şu soruyla geldi: ‘Voleybola nasıl bir değer katabiliriz? Siz voleybolda, takım sporunda en başarılı noktadasınız. Türk gencine, Türk sporuna katkılar sağlayan bir voleybol camiasının yanında olmak, bizim için son derece mutluluk verici’ diyerek eklediler. Bu güzel sözlere ben de şu cevabı verdim: ‘Bu yol arkadaşlığında, bu değer ortaklığında beraber yürümemiz çok önemli. Siz bize bu desteği verdikten sonra bizim daha da büyük hedeflerde; daha da büyük başarılarda yer alacağımızdan hiç şüphem yok.’ Ben bir kez daha hepinizin huzurunda bu iş birliğinde emeği geçen herkese, başta BtcTurk CEO’su de Özgür Güneri’ ve BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek olmak üzere BtcTurk camiasına sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki voleybol var diyorum, önümüzdeki turnuvalarda başarılı sonuçlarla yüzümüzün güleceğine inanıyorum” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu