Genel HaberlerManşet

Başkan Üstündağ, Balıkesir’de Ziyaretlerde Bulundu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Mengüç, Salih Yıldız, Suat Baylan ve Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı İrfan Sarıgül, 2020 CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri Balkan Şampiyonası 4. gün karşılaşmaları öncesinde Balıkesir’de ziyaretlerde bulundular.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Altıeylül Belediyesi Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman ve Osman Ödemiş, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerde Balıkesir’de voleybolun geliştirilmesi ve var olan ilginin daha da arttırılması üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Balıkesir il ve ilçe yönetimleriyle birlikte çalışmalar yapılması yönünde ortak görüş birliğinde bulunuldu.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Balıkesir’de devam eden CEV U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri Balkan Şampiyonası 1.Raunt karşılaşmalarına katkı ve desteklerinden dolayı Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a isimlerinin yazılı olduğu milli takım forması, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Altıeylül Belediyesi Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman ve Osman Ödemiş, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu’ya da teşekkür plaketleri takdim etti.

Ayrıca; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı adına Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman ve Osman Ödemiş, günün anısına TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a plaket takdim ettiler.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu