Genel HaberlerManşet

Başkan Üstündağ” Bingo’nun bu desteği bizim için çok kıymetli”

TVF ile Bingo arasında imzalan sponsorluk anlaşmasında  görüşlerini açıklayan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ” Bingo’nun bu desteği bizim için çok kıymetli” dedi.

İmza töreninde konuşan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Bugün yine Türk voleybolu adına imza atacağımız güzel bir iş birliği için bir aradayız. Bu iş birliğiyle Hayat Kimya’nın öncü ve lider markası Bingo, ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ olarak Filenin Sultanları’nın resmi sponsoru oldu. Dünya 1 numarası A Milli Kadın Voleybol Takımımız; Türk kadınını, Türk voleybolunu sahada başarıyla temsil ederken Bingo markasının da desteğini yanımızda hissetmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hayat Kimya’nın spor alanındaki ilk sponsorluğunun da voleybolla olması mutluluğumuzu ve gururumuzu katbekat arttırdı. İş birliğimizin zaferlerle, başarılarla dolu olmasını temenni ediyor, başta Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı ve Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı olmak üzere tüm Hayat ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Takımı’nın geçen yıl kimsenin hayal dahi edemediği heyecanları yaşattığına da dikkat çekti.

Cumhuriyetin 100. yılında Filenin Sultanları’nın Milletler Ligi, Avrupa şampiyonu ve Dünya Kupası şampiyonu olduğunu hatırlatan Üstündağ, sıralamada beşinci başlanan yolculuğun birincilikle sonuçlandığını belirtti.

Başarıya giden yolda sponsorların öneminin altını çizen Üstündağ, şunları söyledi:

“Olimpiyatları madalyayla taçlandırmak için mücadele eden bir ekibiz. Hayat Kimya, 6 Şubat depremlerinde en sıkıntılı günler yaşadığımız dönemde deprem bölgelerine sosyal sorumluluk adına inanılmaz destekler verdi. Böyle bir kurumla yol arkadaşlığı yapmak gururdur. Gönülden bizi destekledikleri, ihtiyaç olduğunda yanımızda oldukları için minnettarım. Burada kızlarımızın da işi kolay değil. Yolun başındayız. Burada olmak değil, burada kalmak daha zor. Eda, Hande, Gizem sokakta gezerken herkes olimpiyatları soruyor. İstemek güzel, başarmak kolay değil ama başaracak güçteyiz. Sonuna kadar formanın hakkını verecek, ülkesi için mücadele edecek bir ekibe sahip olduğum için ayrıca mutluyum. Ülkeye kupayla dönme arzusundayız.”

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın oyuncuları Eda Erdem Dündar, Gizem Örge ve Hande Baladın da sponsorların kendileri için çok değerli olduğunu dile getirerek Bingo ailesine teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu