Efeler LigiLiglerManşet

Başkan Üstündağ’dan Yeni Sezon Mesajı

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 2020-2021 voleybol sezonu ile ilgili bir mesaj yayımladı.

TVF Başkanı Üstündağ, mesajında şunları kaydetti:

“Kulüplerimizin kıymetli yöneticileri, teknik ve idari ekipleri, sporcularımız, hakemlerimiz, müsabaka görevlileri ve değerli voleybol severler;

Misli.com Sultanlar Ligi ve AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 2020-2021 sezonunu büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Bu organizasyonlarımızın Avrupa’nın ve dünyanın en gözde ligleri arasında yer alması bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor.

Hem Misli.com Sultanlar Ligi’nde hem de AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden takımlarımızın kalitesi, kulüplerimizin Avrupa kupalarında aldıkları başarılarla bir kez daha tescillenirken; yüksek kalite ve rekabetin bu sezon da gitgide artarak yaşanacağından hiç kuşkumuz yok.

Yeni sezon öncesinde başta kulüplerimiz olmak üzere; sponsorlarımıza ve yayıncı kuruluşumuz TRT’ye Türk voleyboluna sağladıkları kıymetli katkılardan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.

2020-2021 voleybol sezonu başlarken; kulüplerimizin yöneticilerine, teknik ve idari kadrolarına, sporcularımıza, hakemlerimize ve müsabaka görevlilerine başarılar diliyor; voleybol severlere seyir zevki bol bir sezon yaşanmasını temenni ediyorum.

Umut ediyorum ki, içinde bulunduğumuz sıkıntılı süreci bir an önce atlatarak; salonlarımızın seyircisiyle kucaklaştığı, müsabakalarımızı dolu tribünler eşliğinde oynanacağı sağlıklı günler dilerim.

Mehmet Akif Üstündağ
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.