Avrupa

Ben Patch, Voleyboldan Önceki Hayatına Döndü

Ben Patch, koronavirüsle mücadelede yer alan hayır kurumları için para toplamaya yardımcı olmak için gizli becerilerini kullanarak tecrit zamanı zamanını iyi kullanmaya çalışıyor.

ABD’li smaçör, Berlin Recycling Volleys için oynadığı Alman liginin askıya alınmasıyla ABD’ye döndükten sonra covid-19 salgını sırasında tecrit kurallarını izliyor.

Patch şimdi Utah’a geri döndü ve voleybol fitness çalışmalarını bir stüdyoda geçirdiği zamanla dengeliyor. Orada tıbbi projelere yardım eden hayır kurumları için çok gerekli fonları toplamak için be-assembly.com web sitesinde sattığı çanak çömlek yapıyor.

“Berlin’de birlikte yaşadığım bir arkadaşım var ve aynı zamanda seramik sanatçısı” dedi. “Dedim ki,“ Neden şu anda bir marka olarak hayır işi yapmıyoruz? İkimizin de benzer seramik tarzları var. Para toplamak istiyoruz ve seramikleri seviyoruz. Niçin bir şey yapmıyoruz? ”

“Amacımız, eserlerini bağışlayan birden fazla sanatçımız olması için yeterince büyük olmak.”

25 yaşında ilk kez seramik sevgisini ortaokulda geliştirdi ve daha sonra Brigham Young Üniversitesi’nde (BYU) dersinin bir parçası olarak seramik sevgisini küçük olarak güzel sanatlar çalışarak sürdürdü.

BYU’ya iki yıl üst üste Ulusal Collegiate Athletic Association (NCAA) şampiyonası finallerine ulaşmasında yardımcı olurken, 2017’de ayrıldıktan kısa bir süre sonra FIVB Voleybol Dünya Ligi için ABD takımına katıldı.

Bir yıl ABD’nin İtalya-Bulgaristan 2018 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası’nda ve açılış FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde bronz madalya kazanmasına yardımcı oldu.

Lig ertelenmeden önce Berlin’le Almanya şampiyonluğuna gidiyordu ve Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020’de ABD ekibinin bir parçası olacaktı.

“Alman liginde yenilmezdik, ki bu harikaydı” dedi. “Lig ertelendiğinde arka arkaya şampiyonluk kazanma yönünde ilerliyorduk. Son, istediğimiz gibi değildi. Yenilmez olarak yılı bitirmek isterdik.
“Kendimi Utah’ta eskisi kadar arkadaşımla değil, farklı kaynaklarla buldum. Yapacak bir şey bulmam gerekiyordu.

“Seramik aslında hayatıma giren ilk şey. Seramik voleyboldan çok önceydi. 13-14 yıldır çömlek, neredeyse dokuz yıldır voleybol yaptım. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu