1. LigKadınlarLigler

Bolu Belediyespor sezon açılışını yemekli toplantı ile yaptı

TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi takımlarından Bolu Belediyespor, 2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlamak için toplandı.
Bolu’da sezon öncesi hazırlıklarına başlayacak olan Bolu temsilcisi,  Gazelle Otel’de düzenlenen yemekte bir araya geldi.
Yemeğe Kulüp Başkanı Sinan Barut, Bolu Belediyespor Sportif Direktörü Faik Mert Dönmez, baş antrenörü Salih Yergin, teknik ekip ve takım oyuncuları katıldı.
Yemek öncesi söz alan Kulüp Başkan Sinan Barut; ’’Öncelikle hepiniz Bolu’muza hoş geldiniz. Düzenlenen yemekle birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız. İnşallah bu sezon istediğimiz yere ulaşırız. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum. ’’dedi.
Kulüp Başkanı Sinan Barut’tan sonra söz alan baş antrenör Salih Yergin; ‘’Böyle bir yemekle bir araya geldiğimiz için Kulüp Başkanımız Sinan Barut’ta takımımız adına teşekkür ederim. Yapılan Covid-19 test sonuçlarında takımımızda herhangi bir pozitif vakaya rastlanmamıştır. Bizde bu sonuçlarla beraber bir anca önce çalışmalarımıza başlayacağız. Güzel bir sezon olmasını temenni ediyorum. İnşallah her şey gönlümüzce olur.’’ dedi.
Daha sonra yenilen yemeğin ardından takım oyuncuları ve teknik ekip kendilerini tanıtarak yeni sezon hazırlıkları başlamış oldu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu