Genel Haberler

Boz’s Coffee Avrupa’dan sonra ABD’ye açılıyor

Kahve tutkunlarının yeni gözdesi olarak, sektöre iddialı bir giriş yapan Boz’s Coffee, taze ve benzersiz kahve deneyimleri sunarak, kahve severlerin kalplerini fethetmeye hazırlanıyor.
Kaliteli ve taze kahve çekirdeklerinden elde edilen ürünleri ile her fincanda özel ve unutulmaz bir tat sunan Boz’s Coffee’nin kurucuları Olimpik Milli Voleybolcu Meryem Boz ve Senso Kozmetik Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Yorgun, bugüne kadar elde ettikleri başarılarındaki tutku, azmi ve kararlılığı, yepyeni bir alanda kahve tutkunlarının beğenisine sunuyorlar.
Meryem Boz, hem sporcu hem de girişimci kimliği ile birçok anlam içeren ve kendisine ait tasarımı olan markasının logosuyla da, kahve tutkunlarının beklentilerini aşmayı amaçlıyor.
Piyasaya çıktığı günden itibaren, büyük bir ilgi gören Boz’s Coffee, kahve severlerin memnuniyetini en ön planda tutup, sürdürülebilir bir kahve keyfi yaşatıyor.
Farklı tatlar arayanlar için geniş ürün yelpazesi ile her zevke uygun bir seçenek sunan Boz’s Coffee, Türkiye’de online pazaryerlerinde ve Almanya’da satışa sunulurken, 2024 yılının ilk çeyreğinde Avrupa’nın 10 ülkesinde ve Amerika kıtasında yerini almayı planlıyor.
Boz’s Coffee’yi daha yakından tanımak ve bu eşsiz lezzetin deneyimini yaşamak için herkesi pazaryerindeki online mağazalarına bekliyor.

Detaylı bilgi almak için;
Meryem Boz & Gözde Yorgun
Boz’s Coffee Kurucuları
Telefon: 0 850 4412613

E-posta: info@meryemboz.com

Instagram: bozscoffee
Instagram: mrymboz
Instagram: gozderyorgun

Trendyol linki; https://www.trendyol.com/magaza/meryem-boz-m-862279?sst=0
Amazon Almanya linki; https://www.amazon.de/-/en/dp/B0CNNJK52G/ref=sr_1_1?crid=212MVJD1ARJ3&keywords=meryem+boz&qid=1700489142&sprefix=meryem+boz%2Caps%2C177&sr=8-1

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu