Efeler LigiLiglerManşet

Bravo Pasaport Pizza

Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek’in habere ait özel yorumu:

Değerli voleybol severler,
AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni takımı TFL ALTEKMA takımı ile Pasaport Pizza arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının basın bültenini sizlerle paylaşmadan önce bu anlaşmadan duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum.
Bildiğiniz gibi Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda hafta sonlar bizlere ayrılan sürede sürekli dile getirmeye çalışıyorum. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Covid-19 pandemisi sebebiyle sosyal ve ekonomik anlamda gittikçe ağırlığını hissettiğimiz sıkıntılı bir süreç devam ederken, spor kulüplerinin mutlaka desteklenmesi gerektiğini; takım sporlarında şüphesiz en başarılı branş olan voleybolun da bu anlamda her türlü firma tarafından desteklenmesine ihtiyacını olduğunu belirtiyordum.
Açıkça belirtmek gerekirse, daha önce hiç adını duymamış olduğum bir firma olan Pasaport Pizza’nın TFL ALTEKMA takımına sponsor olduğunu bildiren bir basın bülteni alınca gerçekten çok sevindim. Oysa 55 ilde 145 şubesi olduğunu öğrenince cehaletimin boyutundan utanmadım da değil hani!
İşte anlatmak istediğim tam da bu sevgili voleybol severler! Miktarı ne olursa olsun, voleybola aktarılan her kaynak, hem kulüplerimize can suyu olacak hem de markaların bilinirliğine önemli katkılar yapacaktır.
Bu anlamda Pasaport Pizza’nın TFL ALTEKMA özelinde Türk Voleybolu’na aktardığı kaynak için teşekkür ederken, diğer firmalara örnek olmasını diliyorum.

Saygılarımla,

Savaş Eskigülek

TFL Altekma’dan en leziz imza!

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni ekibi TFL Altekma, Pasaport Pizza ile sponsorluk anlaşması yaparak sezonun en leziz imzasını attı.
Pasaport Pizza’nın Folkart Towers’daki Genel Müdürlüğü’nde yapılan sponsorluk anlaşmasına Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir, Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, Basın Sözcüsü Cevat Başçı ve Yönetim Kurulu Üyesi Can Gürsel katıldı.
Anlaşma gereği TFL Altekma Spor Kulübü, AXA Sigorta Efeler Ligi ve AX Sigorta Kupa Volley müsabakalarında formasının önünde Pasaport Pizza reklamını taşıyacak.
Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, 55 ilde 145 şubesiyle Türkiye’nin en itibarlı pizza markası seçilmiş Pasaport Pizza’nın kulüplerine verdiği destekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. Durmuş, “Pasaport Pizza’nın desteğiyle bu sezon güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bu destekle TFL Altekma olarak Avrupa Kupaları yolunda emin adımlarla ilerleyeceğimizi düşünüyorum” dedi.
Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir ise birliktelikten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “TFL Altekma’nın AXA Sigorta Efeler Ligi’nde güzel bir sezon geçireceğine olan inancımız tam. TFL Altekma’nın yanında olmamız bizler için onur ve gurur verici bir olay. Yeni sezonda hep beraber Avrupa Kupaları’na katılabilmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.
Pasaport Pizza gibi dev bir marka ile yaptıkları anlaşmayla bir yıl birlikte olacaklarını belirten Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Can Gürsel, “Pasaport Pizza’nın bize ligdeki ilk yılımızda verdiği destek çok kıymetli. Bu sene ligdeki yerimizi sağlamlaştırıp önümüzdeki yıl desteği arttırarak bu sefer Avrupa’yı hedefleyeceğiz. Bu birliktelik bizim olduğu kadar Türk Voleybolu için de çok kıymetli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.
Basın Sözcüsü Cevat Başçı ise, “Bugün atılan imzanın uzun süreli bir birlikteliğin başlangıcı olduğunu düşünüyorum. Bu süreci 25 yıllık dostum Can Gürsel baştan beri büyük bir özveriyle başarıyla yönetti, onun emekleri, katkısı çok büyük bu imzada. Bütün yönetim kurulu adına kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum. İnşallah her iki taraf için de güzel bir birliktelik olur” dedi.
Anlaşma sonrası Melih Sebastian Durmuş ve Can Gürsel, Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu