AltyapılarManşet

Bu Çocukların Hepsi Şampiyon

TVF İstanbul Voleybol İl Temsilciliği hafta sonu düzenlediği 3.Mini Voleybol Şenliği'nde 200 takım ve 3000 çocukla muhteşem bir organizasyona imza attı.

İstanbul Burhan Felek Atletizm Sahası’nda gerçekleştirilen Mini Voleybol Şenliği’nde 200 takımın 3000 minik sporcu voleybol dolu bir gün yaşadı.
TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın da katıldığı şenlikte 2010, 2011, 2012 ve 2013 doğumlu voleybolcular, aileleriyle birlikte mutlu bir Pazar günü yaşadılar.

29 Mayıs Pazar günü Filenin Sultanları’nın büyük hedeflerinin konuşulduğu medya gününden sonra minik voleybolcuların neşe dolu sesleri eşliğindeki maçları yakından takip eden Başkan Üstündağ’ın mutluluğu yüzünden okunuyordu.


TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, MHGK Üyeleri İlhami Şenyurt ve Sakine Tayanç, gözlemci, hakem, saha komiseri ve gönüllülerinin büyük emeklerle ortaya çıkarttıkları 3. Mini Voleybol Şenliği’nde çocuklar ve aileleri büyük heyecan yaşadılar. Tribünlerin tamamen dolduğu Burhan Felek Atletizm Pisti’nde yaşanan voleybol dolu günün 29 Mayıs İstanbul’un 569. fetih gününe denk gelmesi de minik voleybolcular için unutulmaz bir anı oldu.

TVF Başkanı Üstündağ, oldukça yoğun bir Milli Takımlar sezonuna girerken çimler üzerindeki voleybol coşkusundan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. ‘Geleceğimiz olan yavrularımızı ve ailelerini böylesine voleybol sevgisiyle dolu görmek tüm yorgunluğumuzu unutturduğu gibi umutlarımızı da arttırıyor. Büyük Voleybol Ailemizi bir arada görmemizi sağlayan 3. Mini Voleybol Şenliği’ne katılanlara ve emek verip bu güzel organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkür ediyorum’ dedi. Başkan Üstündağ ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, maç sonunda takımlara madalya ve sertifikalarının takdimini de yaptı.

Oluşturulan 10 sahada, sayı sınırlaması olmadan 10 dakikalık setlerle oynanan maçlarda mağlup yoktu. Çünkü Çocukların Hepsi Şampiyondu!

default

Fotoğraflar: Erdem Aydın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu