ManşetSultanlar Ligi

Bu sezon farklı bir sistemle sahaya çıkacağız

AXA Sigorta Kupa Voley grup maçlarına Mert Grup Sigorta galibiyeti ile başlayan Eczacıbaşı Dynavit’te başantrenör Ferhat Akbaş ve karşılaşmanın en skorer ismi Laura Heyrman maç sonrası açıklamalarda bulundular:

Ferhat Akbaş: “Öncelikle, farklı bir sistemle sahaya çıktık. Bu seneki amaçlarımızdan biri bütün oyuncularımızın en gencinden en tecrübelisine kadar takımın galibiyetleri için katkı vermesini sağlamak ve kararlı bir oyun çıkarmak. Bunu ilk maç için iyi bir şekilde yansıttığımızı düşünüyorum. İlk maçlar her zaman zorludur ama özellikle oyuncularımızın antrenmanlardaki çalışmalarımızı sahaya yansıtması bizi çok mutlu etti. Önümüzde iki maç daha var. Önemli olan buradan en iyi sonuçla ayrılmak. Her maça kazanmak için çıkacağız, her gün üzerine koyarak ilerlemek istiyoruz.”

Laura Heyrman: “Öncelikle Yasemin’in iyi olmasını ümit ediyorum, umarım ondan iyi haberler alırız. Çok önemli bir üç puan aldık. Hedeflerimizin ve gücümüzün farkındayız. Bu sadece başlangıç, sahadaki arkadaşlarımla daha fazlası için çalışacağız. Bu takımın harika işler çıkaracağına inanıyorum.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu