2. LigKadınlar

Buse İnce Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da

TVF Kadınlar Voleybol 2'inci Lig 7'inci Grup'ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor Coenda Medical sezonun üçüncü transferini gerçekleştirdi. Yeşil-beyazlı ekip sezon sonuna kadar 29 yaşında Buse İnce’yi renklerine bağladı.

Transfer çalışmalarına devam eden yeşil-beyazlı ekip Çanakkale Belediyespor’da forma giyen 29 yaşındaki orta oyuncu Buse İnce’yle sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

Gümbet Tesisleri’nde yapılan imza törenine Bodrumspor Başkan Yardımcısı Murat Önder, yönetim kurulu üyeleri Ogün Yıldız, Hadi Türk, kadın voleybol takımı basın koordinatörü Av. Handan Yazıoğlu ve orta oyuncu Buse İnce katıldı. İmza töreninin ardından tören toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yapılan transferden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Bodrumspor Yönetim Kurulu Üyesi Ogün Yıldız, “Bodrumspor kadın voleybol takımı olarak gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Sezonun 3’üncü transferini gerçekleştirdik. Çanakkale Belediyespor’da forma giyen 29 yaşında Buse İnce’yi transfer ettik. Hayırlı olmasını diliyoruz, büyük hedeflerimize katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Buse’nin sözleşmesi sezon sonuna kadar olacak” dedi.

Yeni transfer orta oyuncu Buse İnce ise, “Bu sezon başından beri çok yakından beri takip ettiğim bir kulüp burası. Buraya geldiğim için çok mutluyum yavaş yavaş adapte olmaya başladım. Umarım kupayla bitireceğimiz bir sezon olur” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu