Genel HaberlerManşet

Büyük Ödül Üç Hafta Sonra Sahibini Bulacak

"Red Bull sporcusu Hande Baladın için hazırlanan ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununda tempo giderek hızlanıyor. İlk haftasından bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen oyunun beşinci haftası geride kaldı.

Red Bull sporcusu Hande Baladın için hazırlanan ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununda tempo giderek hızlanıyor. İlk haftasından bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen oyunun beşinci haftası geride kaldı. Hande Gibi Smaçla, redbull.com/handegibismacla adresinden oynanabiliyor. 

Ulusal ve uluslararası müsabakalarda elde ettiği başarılarla adından sıklıkla söz ettiren Red Bull sporcusu Hande Baladın’ın oyun karakteri olduğu ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununda beşinci hafta tamamlandı. Dördüncü haftanın en yüksek puanı 4.262.721 olurken beşinci haftanın kazananı 4.819.728 puan aldı.

Hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinden oynanabilen ‘Hande gibi Smaçla’ oyununda her hafta puan tablosunda ilk üç sırayı alanlar voleybol kiti kazanıyor. Sekiz hafta sonunda en yüksek skoru yapan kişi ise gelecek sezon Eczacıbaşı Dynavit takımıyla Avrupa kupasında deplasman deneyimi kazanma şansı yakalayacak. 

Smaç, manşet ve servis etaplarında oluşan oyunda yüksek puana ulaşabilmek için üç bölümde de başarılı olmak gerekiyor. ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununa www.redbull.com/handegibismacla adresinden ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu