Efeler Ligi

Cansın Çınar’ın Vedası

Son olarak Efeler Ligi Takımlarından Altekma’da görev yapan Cansın Çınar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile aktif sporculuk kariyerini noktaladığını açıkladı.

1990 Doğumlu Cansın Çınar’ın vedası şu cümlelerle oldu:

‘İlk adımı Arkas Spor’da attığım Halkbank, TED Kolej, BAL Spor, İnegöl Belediye ve Altekma formalarını giydiğim profesyonel voleybol kariyerimi sonlandırmış bulunmaktayım. Başarılı kariyerim boyunca bana emek veren, destekleyen, her zaman yanımda olan başta ailem olmak üzere tüm antrenör, sporcu, yönetici ve voleybol dostlarına teşekkür ederim. Bundan böyle sahada değil, tribünde bir voleybol sever olarak her zaman bu güzel sporun içinde olmaya devam edeceğim.
Voleybol kariyerimden sonra profesyonel iş hayatına gayrimenkul yatırım danışmanı olarak devam etme kararı aldım. Parke salonlarda olduğu gibi bundan böyle tüm dostlarıma gayrimenkul sektöründe de hizmet etmeyi sürdüreceğim. Doğduğum ve büyüdüğüm şehir olan İzmir’in gözbebeği Çeşme, Urla ve Seferihisar ilçelerinde tüm dostlarıma hizmet vermekten mutluluk duyacağım. Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın…’
Cansın ÇINAR

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu