AvrupaManşet

CEV Başkan Adayı Pevkur yeni taahhüdünü açıkladı

Hanno Pevkur, Daha Küçük CEV Federasyonlarını Destekleme Taahhüdünü Açıkladı

CEV Başkanlık adayı Hanno Pevkur bugün, altı haftalık bir süre boyunca açıklanacak olan altı politika taahhüdünün üçüncüsünde, ülkelerindeki Voleybolu büyütebilmeleri için daha küçük Ulusal Voleybol Federasyonlarını destekleyecek eylemleri içeren “Geride Kimse Kalmayacak” taahhüdünü açıkladı.

Bu linkte bulabileceğiniz taahhüt, dayanışma ödeme sisteminin başlatılması, CEV ticari gelirlerinin doğrudan Federasyonlarla paylaşılması, iş geliştirme danışmanlığı desteğinin sağlanması, eğitim programlarının genişletilmesini içeren bir dizi finansal ve profesyonel destek paketlerine odaklanıyor ve ayrıca Para Volley Avrupa’nın çabalarını desteklemeyi taahhüt ediyor.

“Geride Kimse Kalmayacak” taahhüdü, Pevkur’un geçen hafta açıkladığı “İşe Açık” taahhüdünü destekleyerek daha şeffaf ve modern bir yaklaşımla artan CEV gelirlerini paylaşmayı vaat ediyor.

CEV’in şu anki Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Pevkur, “Önümüzdeki dönemin Avrupa voleybol ailemiz için zorlayıcı olacağına şüphe yok. Bunun etkileri yönetimlerde hissedilecek, ancak uzun yıllardır çok sınırlı kaynaklarla çalışan küçük Federasyonlarımız daha fazla etkilenecekler. Şimdi bu Federasyonları geride bırakamayız. Ülkeler Avrupa voleybolunun ayrılmaz bir parçasıdır ve onlara gerek finansal gerekse teknik olarak ihtiyaç duydukları desteği vermeliyiz. Ayrıca 56 üye ülkemizin her birinde voleybolu önde gelen bir spor olarak kurabiliriz. Bu bizim hedefimiz ve gerçekten de bizim sorumluluğumuz olmalı. ” diyerek taahhüdü hakkında bilgilendirme yaptı.

Taahhüt ile ilgili sorularınız ve medya ile ilgili sorularınız için lütfen info@hanno-pevkur.org adresine e-posta gönderin. Pevkur’un bir sonraki taahhüdü 14 Nisan Salı günü açıklanacak.

Hanno Pevkur ve Avrupa Voleybolunun geleceği konusundaki vizyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.hanno-pevkur.org adresini ziyaret edin.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu