Genel Haberler

CEV Okul Projesi Danimarka’da Büyük İlgi Çekiyor

CEV Okul Projesi’nin yardımıyla Volleyball Denmark giderek daha fazla çocuğu voleybola seferber etmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde Team Køge Volley, Skovboskolen, Højelse okulu, Hastrup okulu ve Asgård okulundan yedinci sınıfa kadar olan öğrencileri içeren bir etkinlik düzenledi.

Program beden eğitimi öğretmenleri için bir kursla başladı. Öğretmenler de bu etkinliğe katıldılar. Sonunda tüm öğrenciler ve öğretmenler final etkinliği için bir araya geldiler. Bu, katılan herkes için heyecan verici bir süreç oldu ve Volleyball Denmark, öğretmenlerin Voleybol’a koçluk yapmak için iyi fikirler bulabileceğini ve bu deneyimden sonra öğrencilerin gelecekte oyunu daha fazla oynamak isteyeceklerini umuyor.

Bu ayın başlarında Espegærde Voleybol, Grydemoseskolen ve Mørdrupskolen’den dördüncü sınıflar için kendi başlarına bir Kidsvolley turnuvası düzenledi. Böyle güzel bir Cuma sabahı genç oyuncuların coşkusuna ve becerilerine tanık olduktan sonra, organizatörler birçoğunun tekrar eğitim için geleceğini umuyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu