Plaj Voleybolu

CEV, Plaj Voleybolunda Beyin Takımını Faaliyete Geçirdi

CEV Yönetim Kurulu, 2020’nin sonlarında, sporu her düzeyde yenilemek ve daha da büyütmek için planların tasarlanmasına ilgili tüm paydaşları dahil etmek için bir dizi “düşünce kuruluşu” kurmaya karar verdi. Bu hareket, CEV liderliğinin vizyonunun bir kanıtıdır ve spor sektöründe Voleybol oyununun statüsünü yükseltebilecek yeni yollar bulmak için alışılmışın dışında düşünmeye çağırırken tüm ortaklarla sürekli bir iletişimi teşvik etmek istiyor.
Plaj Voleybolu düşünce kuruluşuna davetlilerin katıldığı bir dizi sanal toplantı gerçekleştirildi. Katılımcılar, Avrupa’da Plaj Voleybolu müsabakaları sunmak için sürdürülebilir bir iş modelinin belirlenmesi ve gelecekteki etkinlik yapısı, Ulusal Federasyonların ve kulüplerin oyunu büyütme faaliyetlerine katılımı ve Plaj Voleybolu tesislerinin kullanımı gibi bir dizi stratejik öğeyi tartıştı.
Düşünce kuruluşu, Ulusal Federasyonların temsilcilerini, etkinlik organizatörlerini / destekleyicileri, kulüpleri ve diğer kilit paydaşları içeriyor. Bunların  her biri konulara ilişkin kendi ilginç bakış açısına sahip, ancak hepsi Avrupa’da Plaj Voleybolunun daha fazla büyümesine katkıda bulunmak için eşit derecede motive oldu.
Çalışmalarının ve tartışmalarının sonucu, Plaj Voleybolunun profilini yükseltmek ve yeni nesil seçkin oyunculara ilham vermek için planlar tasarlarken CEV Yönetim Kurulu’na düşünmek için değerli yiyecekler sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu