AvrupaManşet

CEV: Voleybol dünyası an itibari ile tamamen durdu

Voleybol dünyası an itibari ile tamamen durdu, CEV olarak #PasstheTime için yeni imkanlar düşündük. Nedir bunlar;   Maçların tekrarları, bilgi yarışması, öne çıkanlar ve diğer eğlenceli aktivitelerle evde kalmak zorunda kalan herkesi eğlendirmeyi düşünüyoruz.

İşte beklentilerinize cevap verebilecek bazı uygulamalar;

Voleybol İzleme Partisi
Salı ve Perşembe günleri saat 19:00’da, (Avrupa Saati) facebook’ta maç tekrarları ve oynanmış müsabakaları yayınlayacağız. Son birkaç yılın en iyi Şampiyonlar Ligi maçlarından başlayarak, Şampiyonlar Ligi facebook sayfamızı takip edebilir ve yorum yapabilirsiniz. Bu maçları ertesi gün Youtube kanalımızda da bulabilirsiniz.

Voleybolun En İyisi
Her gün Facebook’ta ve saat 12.00’de (Avrupa Saati) en sevdiğiniz anlara, oyun hareketlerine ve diğer fotoğraf türlerine oy verebilirsiniz.

Voleybolun Geleceği
Her gün saat 16:00’da (Avrupa Saati) Twitter’daki @CEVolleyball hesabımızda voleybol için gelecekte neler olabileceğini başka fan grupları ile tartışabilirsiniz. Bize katılın.

Şampiyonlar Ligi hakkında Bilgi Yarışması

Her çarşamba saat 20.00’de (Avrupa Saati) Twitter’daki @CEVolleyball hesabımızda bilgi yarışması düzenleyeceğiz. Bir saat boyunca her 5 dakikada bir voleybol hakkında bir soru soracağız, tahminleri en iyi olan kişileri yarışma sonunda ödüllendireceğiz.

Turnuvalarda Öne Çıkanlar
Instagram’da en iyi voleybol mücadelesini, en iyi voleybol sayılarını belirlemek için kendi arasında karşılaştıracağız.  18 Mart’tan başlayarak en sevdiğiniz oyun hareketlerine oy vermeyi unutmayın.
Daha fazla videolar yayınlayarak en iyi 10 oyun hareketlerin sıralamasını belirleyeceğiz. Umuyoruz ki bu süre boyunca #PasstheTime’ı birlikte oynayabileceğimizi ve voleybolu oynayamasak bile voleybol ile kalmaya devam edebileceğiz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu