Genel HaberlerManşet

CEV’den İhale

 CEV, potansiyel biletleme ve CRM sistemi sağlayıcılarını belirlemek için genel bir ihale (ITT) başlatmaya karar verdi. Bu ortaklık CEV’nin dijitalleşme sürecinin ve gelecekteki hayran ilişkileri ilişkisini geliştirme ve geliştirme çabalarının önemli bir parçası olarak stratejik bir ortaklık.

CEV, faaliyetlerini modernize etme bu yönde bilet satışlarını ve ilgili geliri artırmak için hedeflenen pazarlama kampanyaları aracılığıyla küresel bir kitleye ulaşmak istiyor.

CEV, 2021’den itibaren Biletleme ile ilgili etkinlikleri merkezileştirerek, En İyi Etkinlikler için bilet satışıyla ilgili iş modelini (ör. 2021 ve 2023 CEV EuroVolley Erkekler ve Kadınlar ve CEV Şampiyonlar Ligi Voleybolu Süper Finalleri) değiştirmeyi planlıyor.

Bu nedenle CEV, uluslararası spor turnuvalarının işlenmesinde yüksek uzmanlığa sahip esnek, verimli ve deneyimli bir biletleme, CRM sistemi ve servis sağlayıcısı arıyor. Temel gereksinim, genel bilet satışlarını optimize etmek ve artırmak için üçüncü taraf satış kanallarını / satıcılarını kilit pazarlara entegre etme olanağı yaratmak.

İlgilenen adaylar ayrıntılı tekliflerini en geç 30 Haziran 2020’ye kadar sunacaklar ve teklifler herhangi bir değişiklik yapılmaksızın 30 Eylül 2020’ye kadar geçerli olacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu