Avrupa

CEV’den Pandemi Zamanında 200 den Fazla Online Toplantı

Küresel sağlık krizinin patlak vermesinden bu yana, CEV, geçen Nisan ayında duyurulan Avrupa Voleybolu için eşi görülmemiş 11,5 milyon Euro’luk “Marshall Planı” ile başlayarak, paydaşlarını desteklemek amacıyla hızla ve defalarca yanıt verdi. Organizatörleri ve ekipleri desteklemek için özel olarak tasarlanmış ek yardım paketlerinin yanı sıra CEV, Voleybol ailesinin tüm üyeleriyle sürekli bilgi ve görüş alışverişini güçlendirdi ve bu da pandeminin başlangıcından bu yana 200’den fazla çevrimiçi toplantı yapılmasına neden oldu. .

Bunlar başta Ulusal Federasyonlar ve kulüpler olmak üzere paydaşlara endişelerini dile getirebilecekleri, en iyi uygulamaları paylaşabilecekleri, sağlık krizinin gelişimini tartışabilecekleri ve her zaman dayanışma ve karşılıklı destek ruhu içinde makul çözümler bulmaya çalışacakları bir platform sağlamıştır.

Bu kapsamda, koronavirüs salgını, iletişimi geliştirmek ve Voleybol ailesinin öne çıktığı, bir Voleybol takımının üyeleri olarak çalışarak ve hareket ederek uyumu ve birliği güçlendirmek için çalışma fırsatını temsil etti ve hala temsil ediyor.

CEV, geçtiğimiz günlerde elit CEV Şampiyonlar Ligi Voleybolunun 2021 edisyonu için rekor kıran 4,8 milyon € ‘luk para ödülünü ve CEV Kupası ve Challenge Kupası’nın son ve en heyecan verici aşamalarına ulaşan takımlar için 800.000 €’ dan fazla para ödülünü açıkladı. Dahası, biyo-güvenli baloncuklarda gerçekleşen birçok yarışma ile CEV, yeni koronavirüsü tespit etmek ve hastalığın daha fazla yayılma riskini azaltmak için hızlı testler sağlayarak ilgili organizatörlere ek destek sağladı.

Krizin kendini göstermeye başladığı 2020 Şubat ayının sonundan bu yana düzenlenen 214 çevrimiçi toplantıyla CEV, tüm taraflar arasında açık bir iletişimi teşvik etti ve yarışmaların nasıl, ne zaman ve nerede yapılabileceği konusunda bir fikir birliğine varmak için bir arabulucu olarak hareket etti. Pandemi zamanlarında bile. CEV, önümüzdeki haftalarda ve aylarda aynı yaklaşımı kullanmaya devam edecek ve sağlık krizinin bir dizi COVID-19 aşısının devreye girmesiyle azalacağını ve oyuncuların, yetkililerin, gönüllülerin ve taraftarların güvenliğini ve sağlığını korurken bir numaralı önceliği.

CEV, bu yaklaşımla – tüm ortakları ve paydaşları ile yakın işbirliği içinde – 2020 yazında uluslararası yarışmanın yeniden başlamasından bu yana ani aradan sonraki yıl sonuna kadar 304 Voleybol ve 752 Plaj Voleybolu maçı yapmayı başardı. geçen bahardaki salgının neden olduğu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu