Plaj Voleybolu

CEV’den Plaj Voleybolu Hakemlerine Web Seminerler

Koronavirüs döneminde ve birçok Avrupa ülkesinde rekabetçi sporlara dönüşün sağlanmaması, bilgi paylaşmak ve Voleybol ailesinin üyelerini eğitmek için benzeri görülmemiş bir fırsat ortaya çıkardı.
Böylece herkes için güvenli hale getirebilmek için görevlerini mümkün olduğunca yerine getirmeye hazırlar. Bunu göz önünde bulundurarak, CEV Teknik ve Geliştirme Departmanı ve Avrupa Hakem Komisyonu (ERC), birçok ülkeden 34 uluslararası Plaj Voleybolu hakemi içeren iki web seminer sunulacak.

ERC Üyesi Norveç’ten Geir Dahle, planlanan 2 web seminerine liderlik edecek. Dahle, Plaj Voleybolu hakemlerinin uluslararası yarışmalarda görev alırken üstesinden gelmeleri gereken ana zorlukları gözden geçirmeden önce, katılımcılara Hakem Komisyonu’ndan en son bilgileri ve Avrupa’daki Plaj Voleybolu’nun mevcut durumu hakkında bir güncelleme sunacak.
Dört ünlü elit uluslararası hakem web seminerlerine katılarak aşağıdaki programa göre bir dizi ilginç öğeyle ilgili kısa bir sunum yapacak:

  •  Tıbbi zaman aşımı yardımı Charalampos Papadogoulas (Yunanistan)
    •    Zorluk düzenlemeleri Rui Carvalho (POR)
    •    Koçluk düzenlemeleri Tobias Markfeld (Almanya)
    •    Yedek hakemlerin görevleri Agnieszka Myszkowska (POL)Her biri bir CEV üyesi Federasyonunu temsil eden 34 katılımcı, ERC ve daha deneyimli meslektaşları tarafından paylaşılan bilgileri yaymak için web seminerlerinin içeriğini ilgili ülkelerdeki meslektaşlarıyla daha da yaymak görevine sahip olacak.

Bu, CEV tarafından her düzeyde teşvik edilen ekip çalışmasının bir kanıtıdır ve oyunu bir araya getirebileceğimiz tek bir ekip olarak birlikte çalışmaktır!

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu