AvrupaManşet

CEV’den yeni bir yayın: Ace Space

Avrupa Voleybol konfederasyonu (CEV) koronavirüs nedeni ile bozulan organizasyonlar nedeni ile bir yayın programı başlattı: Ace Space

CEV’in resmi internet sitesinde konu ile ilgili olarak yapılan yazılı açıklama şöyle:
Bazen fırsatlar beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir. Coronavirüs salgını, Voleybol da dahil olmak üzere rekabetçi sporu dünyanın dört bir yanında durma noktasına getirmiş olabilir, ancak bu hayranlarımızla etkileşime girerken heyecan verici projelere girmemizi ve yeni bir yol almamızı engellemiyor.
Bu haftanın başlarında CEV, Avrupa Voleybolu’ndaki en iyi oyuncuları, antrenörleri, yorumcuları ve analistleri sahadaki spor ve yaşamla ilgili konuşmalar için bir araya getiren bir voleybol podcast porgramı olan Ace Space’i başlattı.

CEV Dijital Ekibi, Apple ve Spotify’da mevcut olacak şekilde düzenli olarak, her Cuma ve Pazartesi günleri yeni bölümler üretecek ve yayınlayacak, böylece voleybol severlere önden koltuk sağlayacak hikayeler, tartışmalar ve belki de birkaç şaka programları sunacak profesyonel voleybol dünyasına.

Size podcast’in neyle ilgili olduğunu anlatan kısa bir bölümden sonra dünyanın en iyi voleybol oyuncularından biri olan ABD’den Jordan Larson’uilk bölümde konuk edecek.  İlk bölümde O’nun gibi bir profesyonelin hayatını paylaşıyor olacağız.  Rusya, Türkiye ve Çin gibi çeşitli ülkelerde kariyerini sürdüren Larson, Tokyo 2020 Olimpiyatları’ndan sonra emekli olmayı planlamıştı, ancak Oyunların 2021 yazına ertelenmesi kariyerini en az bir yıl daha uzattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu