Efeler LigiGenel Haberler

Cizre Belediye Spor’da Süleyman Çağlı Dönemi

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Cizre Belediye Spor Erkek Voleybol Takımında gerçekleştirilen Genel Kurul’da başkanlığa Süleyman Çağlı seçildi.
Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak da görev yapan Süleyman Çağlı yapılan seçimde Cizre Belediyespor Başkanlığına seçildi.
Çağlı’nın Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Başkan Süleyman Çağlı, seçimin ardından yaptığı teşekkür konuşmasında ‘Şırnak Valimize, Cizre Kaymakamı/Belediye Başkanımıza ve Cizre Belediye Spor Erkek Voleybol Takımımızın Yönetim Kurulu üyelerine ayrıca takımımızın bu denli başarılı olmasını sağlayan kıymetli hizmetleri olan eski yönetim Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine vermiş oldukları emek ve katkı için teşekkürlerimi arz ederim. Geçtiğimiz sene gösterdikleri yoğun çaba ve gayretlerin neticesinde şehrimizi AXA Sigorta Efeler Ligi’nde temsil etme hakkını yakalayan takımımız şehrimizin gurur kaynağı olmuştur. Bu bağlamda emek veren değerli sporcularımıza, teknik heyetimize, Yönetim kurulumuza ve en önemlisi takımımızın yükselmesinde destek ve katkılarını esirgemeyen İstanbul, Ankara, Mersin ve Gaziantep gibi şehirlerimizde yaşayan değerli Cizreli işadamlarımıza ve kıymetli Cizre halkına en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. İnşallah önümüzdeki süreç içinde takımızın daha üstün noktalara ulaşabilmesi için hep beraber çalışacağız, çabalayacağız. Şimdiden tüm sporcularımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyorum.’dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu