Cizre’de Şok Karar!

0
253

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni takımı Cizre Belediyespor’da şok genel kurulu kararı!

Cizre halkının voleybola olan sevgisinin en güzel yansımalarını voleybol camiası tarafından ilgiyle izlenirken, Cizre Belediyespor Yönetim Kurulu dün gece aldığı ani bir kararla Genel Kurul çağrısı yaptı.
Başkan Ümit Satıcı imzalı duyuruda şu ifadeler yer aldı:

Değerli çok Kıymetli ve Saygıdeğer Cizreli hemşerilerim,
Bilindiği üzere geçen sezon bayrağını şerefle devraldığımız Spor Kulübümüzün değerli yönetici arkadaşlarımla beraber yönetim kurulu başkanlığını yapmaktaydım.
Devir aldığımız bu bayrağın bize teslimi ile birlikte Cizre ismini taşıyan bu takımımız bu yılki Türkiye Şampiyonluğu başarısı ile büyük Cizre ismine ve değerli Cizre Halkına yaraşır şekilde Süper lige çıkmış ve bu bizim için gurur kaynağı olmuştur.
Cizre halkına ait olan bu takımı devir aldığımız gün, tek hedefimiz her zaman Şampiyonluk olmuştur. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla beraber nihai hedefimizi gerçekleştirmiş olmanın gururu bizim için tarifi imkansız duygular yaşatmış ve yaşatmaktadır.
Şampiyon takımımız kadim Cizre halkına ait bir takımdır. Şüphesiz bu takımı daha iyi yerlere götürecek, daha da güzel başarılar kazandıracak, memleketi daha da gururlandıracak binlerce yetenekli ve yürekli Cizre sevdalısı vardır.
Gerçekten Cizre, insan kalitesi itibariyle maden niteliğinde bir şehirdir. Bu bağlamda şehrimizin takımına daha fazla fayda ve başarı sunacak, daha da gururlandıracak İnsanlara/Ekiplere fırsat verme adına ‘Genel Kurul’ kararı ile yönetim kurulundaki arkadaşlarımla beraber Kulüp Başkanlığından çekilme kararı aldık.
Çekilme kararımız kesinlikle sahibi ‘Cizre Halkı ’olan ve bize emanet edilen takımı daha iyi yerlere götürecek İnsanlara/Ekiplere fırsat vermektir. Aksi halde bu takımı sahipsiz bırakacak da değiliz, Emanet teslim edilene kadar da başımızın üstünde olacaktır..
Öncelikle bu süreçte birlikte çalıştığım ve arkadaşlığımızın kardeşlik bağına dönüştüğü Yönetim Kurulundaki arkadaşlarıma, Teknik ekibimize, Sporcularımıza, Belediye Başkanımıza ve Fedakar Taraftarlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Cizre Belediye Spor Kulübü Başkanı
Ümit SATICI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here