Sultanlar Ligi

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor lige Antalya’da hazırlanıyor

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor, deprem nedeniyle liglere verilen aradan sonra çalışmalarına Antalya Muratpaşa Belediyesi Süleyman Evcimen Spor Salonu’nda yeniden başladı.

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor, 6 Şubat tarihinde ülkemizde meydana gelen depremler sebebiyle liglere verilen arada antrenmanlarına ara vermişti. Çukurova’nın Sultanları Mart ayında başlayacak olan lig öncesi Adana’daki salonlarının depremzedelere tahsis edilmesi nedeniyle hazırlıklarına Antalya’da Muratpaşa Belediyesi Süleyman Evcimen Spor Salonu’nda yaptığı antrenman ile yeniden başladı.
Yaşanan deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralarımıza da şifa diliyorum diyen Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Baş Antrenörü Mustafa Umut Uysal, “Deprem nedeniyle çalışmalarımıza ara vermiştik. Federasyon tarafından yapılan açıklama ile maçlarımız Mart ayında başlayacak. Adana’daki salonumuz depremzedelere tahsis edildiği için Antalya’da kampa girdik. Ligin geriye kalan etabında 9 maçımız kaldı. Sporcularımızın antrenman eksikliğini tamamlayarak maçlara çıkmak istiyoruz. Bize bu dönemde ev sahipliği yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor takımı hazırlıklarına maçlar başlayana kadar Antalya’da devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu