ManşetMilli Takımlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Sultanlara Övgü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk’te katıldığı bir televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda tarihinde ilk kez çeyrek final oynama başarısı gösteren ve olimpiyat beşincisi olan A Milli Kadın Voleybol Takımı’ndan da övgüyle bahsetti.
Filenin Sultanları’nın Tokyo 2020’de bir başarı destanı yazdığını söyleyen Erdoğan, “Belki de şampiyonluk kıl payı gitti. Voleybolcularımızı tebrik ediyorum. Ortaya koydukları performans, kolektif başarı. Amerika’nın hali ortadaydı, elimizden kaçırdık. Avrupa Şampiyonası’nda da kendilerini izleyeceğiz, takip edeceğiz. Başarılarının artarak devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Damat kızımızı bırakıp gitmez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün bir başka TV kanalında, A Haber ve ATV’nin ortak yayınına çıkarken gündeme ilişkin bir çok konuda açıklamalar yaparken Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda Türk halkına muhteşem bir sevinç yaşatan Filenin Sultanları’yla ilgili görüşlerini aktardı.
Türk voleybolcu Bahar Toksoy ile evli olan İtalyan hoca Giovanni Guidetti’den övgüyle bahseden Erdoğan, ”Hocayı inşallah bırakmayacağız. Damat da olduğundan inşallah o da kızımızı bırakıp bir yerlere gitmez yani”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu