Avrupa

Daniele Santarelli de karantinada

Daniele Santarelli ve Monica De Gennaro karı koca olduklarından tüm zamanlarını (neredeyse) birlikte geçirmeye aşinadırlar ve voleybol bu çifti de birleştiriyor.
Son kulüpler dünya şampiyonu A. Carraro Imoco CONEGLIANO’nun baş antrenörü ve liberosu çok şey başardılar ve bu sezon durdurulamaz görünüyordu, koronavirüs pandemisi dünyadaki tüm spor etkinliklerine bir durma getirene kadar zaferden sonra zafere ulaştılar. Daniele ve Monica, bu karantina günlerini birlikte geçirerek daha iyi zamanların gelmesini bekliyor.

Santarelli, “Bunlar hepimiz için zor zamanlar ama bu günleri birlikte geçirebildiğimiz için şanslıyız” diyor. “Günlerimi ders çalışarak, film ya da TV dizileri izleyerek, kitap okuyarak ve bazı fiziksel aktivitelere uymaya çalışarak geçiriyorum! Şimdi kendime daha çok zamanım var ve çılgın günlük rutinin bizi unutturduğu bazı iyi alışkanlıkları yeniden keşfettim ”diye devam ediyor. “Bunun yakında biteceğini umuyorum ve en çok sevdiğimiz şeyi elbette voleybol oynamak için sabırsızlanıyoruz !”

Hayranların sosyal medyada gördüğü gibi, Santarelli libero’yu (ve karısını) evden bile eğitmeyi bırakmadı ve eğlenceli egzersizler icat etti. De Gennaro, “Bu virüs tam anlamıyla rutinlerimizi tersine çevirdi” diyor. “Ancak bence her geçen gün hayatta en önemli olanın farkındayız. Zamanımı kitap okuyarak, bazı fiziksel egzersizler yaparak, film izleyerek geçiriyorum ve kendimi de mutfakta test ediyorum ”diyor libero. “Voleybol’u çok özlüyorum ama savaşıyoruz ve bunu hep birlikte yapabiliriz bu çok daha önemli bir savaş ve yakında bu mücadelenin üstesinden gelmeyi umuyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.