Uncategorized

Del Monte® Supercoppa Finali Civitanova’da

İtalya’nın Civitanova şehrinde bulunan Civitanova Marche’deki Eurosuole Forum, İtalyan erkek voleybolunun 2021/22 sezonunun ilk etkinliği olan Supercoppa Dörlü Finaline ev sahipliği yapacak.

Del Monte® Supercoppa 2021’in Dörtlü Final’i 23 Ekim Cumartesi ile 24 Ekim Pazar arasında Marches tesislerinde yapılacak.

Dört takım arasında, bir önceki sezonun SuperLega Credem Banca’nın normal sezonunda elde ettiği üçüncülük sayesinde kalifiye olan ve Cumartesi günü yarı finalde Sir Safety Conad Perugia’ya meydan okuyacak olan Itas Trentino’da olacak. 2019 ve 2017 yıllarında da aynı yarı final eşleşmesi vardı ve her iki maçta da Sir Safety Conad Perugia’nın 3-1 lik galibiyeti vardı. İlk yarı final, Cucine Lube Civitanova ki 2021 Scudetto zaferi sayesinde etkinliği kendi sahasında düzenlemeye hak kazandı ve Vero Volley Monza arasında olacak.

Trentino Volley için bu, 2011 ve 2013 yıllarında kazanılan kupada üst üste 11 olmak üzere toplamda 12.nci katılım olacak. 23 Ekim’de oynanacak olan yarı final, Trentino Volley için Civitanova Marche’deki Eurosuole Forum’daki 24.ncü maç olacak. Tüm maçlar, RAI Sport + tarafından canlı olarak yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu