Genel HaberlerManşet

Densizliğin Lüzumu Yok!

Geçmişte yaptıklarına saygı duymakla birlikte, bu işe yıllarını vermişsin ama inan boşa vermişsin. Adına delilik dediğin durumun, artık saldırganlık boyutuna ulaştı. Halk arasındaki tabirini yazmak istemiyorum ama artık gölgenle bile kavga eder hale geldin.

Yine gereksiz bir haber yaparak gereksiz yorumlarda bulunmuşsun. Neymiş efendim, ‘Yener gizli seyahate çıkmış’ da ‘Ben basın sözcüsüyüm” diyen kişinin internet sitesi dışında bir yerde yok’ muş da, ‘ etik olmayan haber kaçırmayı kınıyor‘muşsun da ‘Voleybol Federasyonu’nun da olaya el atmasını bekliyor’ muşsun falan.

Daha önce de belirtmiştik.
Her bilgi, önüne servis edilecek diye bir durum yok. Yapmaya çalıştığın işle ilgili biraz daha araştırma yapmalısın. ‘Hiç bir yerde yok’ dediğin haber Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nun sitesinde duyuruldu.  Hem de 7 Şubat Cuma günü saat 12.00’de. Biz de gerekli tercüme işlemlerini yaptıktan sonra saat 17.14’de yayına almışız. Arzu edersen aç da oku bakalım. Gerçi haber İngilizce ama Google translate ile anlayabileceğin hale gelebilir.  İşte linki burada. Okumak için tıklayınız.

Geleyim kendince yapmaya çalıştığın haberdeki beni ilgilendiren kısıma. Evet ben, Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Basın Sözcüsüyüm. Bu konuda 29 Mayıs 2018 tarihinde yapılan resmi duyuruyu okumak için tıklayınız.

Yerine getirmeye çalıştığım görevim ile ilgili konuları iyi takip etmeye çalışıyorum. Ekibim, yazarlarımız, Türkiye ve Dünyanın her yerindeki değerli dostlarımız ile birlikte Genel Yayın Yönetmenliği’ni yapmaya çalıştığım sitede Voleybolu, sosyal sorumlulukları, vatanı, milleti ve bayrağı, eğitimi, kişisel gelişimi kısacası hayatın her yönünü voleybol ile birleştirmeye, Türkçe’mizin tüm imla kurallarına dikkat ederek, olmayanı, yapılmayanı yapmaya çalışıyoruz.  Her şeyden önce vefalı olmaya çalışıyor, asla nankörlük yapmıyoruz! Bizi bilen biliyor. Bilmek istemeyen kişilere de saygılı oluyoruz.

Son olarak, ricamız; lütfen sadece işini yap! Densizliğin, deliliğin alemi yok! Şunun şurasında kaç kişiyiz? Herkes herkesi iyi tanıyor!
Yaşına hürmeten gösterdiğim saygıyı da lütfen kendine bağlama zira bu benim terbiyemdir. Seninle alakası yok!
Bu sebeple, DENSİZLİĞİN LÜZUMU YOK!

Eleanor Roosevelt’ in sözü aslında bir çok şeyi anlatıyor. “Büyük beyinler fikirleri tartışır, orta halliler olayları, küçük beyinler ise insanları tartışır.”

Değerli Takipçilerimiz;
Sitemizde böyle bir yazıya yer verdiğimiz için sizlerden anlayış bekliyoruz. Zira uzun bir zamandır sitesinde gereksiz itham ve iddialarla hakkımda sözler sarf eden kişiye cevap vermem şart olmuştu.
Sizlere söz veriyorum, bundan sonra ne yazarsa yazsın, sitemizde yer vermek suretiyle cevap vermeyip, varsa kanuni bir unsur adli makamlara müracaat ederek halledeceğim. Kanunu ilgilendiren bir unsur yoksa da tüm camiada bilinen ve kendisinin de övgü ile bahsettiği lakabı olan deliliğine vereceğim.

Saygılarımla,

Savaş Eskigülek

Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu