1. LigKadınlarManşet

Deprem sonrası voleybolda örnek dayanışma

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen 10 il içinde yer alan Gaziantep’in TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi B Grubu’ndaki temsilcisi Adam Voleybol, şampiyonluk yolunda play off mücadelesi veriyordu.
6 Şubat sabahının ilk ışıklarında yaşana afet sonrası herhangi bir can kaybı yaşamaması sevindirici olan kulüp, play off maçları öncesi spor faaliyetlerinin durdurulması ile çalışmalarını devam ettirmek zorundaydı. Ancak ilde afetin yol açtığı şartlarda çalışmanın mümkün olmaması üzerine Bodrum Belediyesi Bodrumspor Coenda Medical takımı kapılarını açarak Gaziantep temsilcisine destek verdi.

Afet sonrası tüm yurttaşlarımızın, kurum ve kuruluşlarımızın gösterdiği dayanışma ruhunun voleyboldaki simgesi haline gelen bu güzel örnekle ilgili olarak, Adam Voleybol Spor Kulübü sosyal medya aracılığı ile yaptığı paylaşımda yeşil beyazlı camiaya teşekkür etti.

Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Gaziantep ve çevre illerinde yaşanan deprem felaketi sonucunda ortaya çıkan olumsuz koşullar dolayısıyla Gaziantep’te çalışmalarına devam edemeyen ekibimiz, yönetim kurulumuzun aldığı karar neticesinde çalışmalarına Bodrum’da devam etmektedir.

Geçirdiğimiz bu zor süreçte bizlere destek olup bizleri yalnız bırakmayan, arayıp soran voleybol camiamızın güzide kulüplerine ve yöneticilerine çok teşekkür ederiz.

Çalışmalarımıza sağlıklı bir şekilde devam edebilmemiz için bizlere bu zor zamanımızda kardeş elini uzatan Bodrum Belediyesi ve Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü Derneğine, Bodrum Spor Kulübü baş antrenörü Sayın Adnan Kıstak hocamıza, bizi Otium Senses Very Chic Bodrum Otelinde misafir eden Sayın Boder Başkanı Ömer Faruk Dengiz’e, sporcularımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılayan Medlife Tıp Merkezine, kafilemizin yemek ihtiyacını sağlamakta olan Bodrum Beyoğlu Catering’e teşekkürü bir borç biliriz. Hepiniz sağ olun ve var olun.

Adam Voleybol Spor Kulübü 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu