Genel Haberler

Doğuş Üniversitesi Lider Tamamladı

Doğuş Üniversitesi, Üniversiteler 2. Lig Bayanlar Voleybol Şampiyonası D Gubu’nu yenilgisiz lider olarak tamamladı. Yaptıkları 4 maçı da kazanıp yarı finale lider olarak katılma hakkını elde etti. Doğuş Üniversitesi Yarı Finalde B Grup ikincisi ile final oynama mücadelesi verecek.

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ VOLEYBOL TAKIM KADROSU:
Doğuş Üniversitesi Voleybol Takımı Teknik Direktör Barış Sümen, Yardımcıları Muhammet Utku ve Ulaş Saydam yönetiminde Cansu Ceylan, İrem Ayvaz, Nevra Baskın, Melike Topçu, Özlem Tuğral, Öykü İsmetoğulları, Buse Yıldırım, Damla Aksu, Hande Cansız, Bengisu Özçam, Ece Öztürk, Özge Karak, Aysu Ceylan ve Şüheda Nur Yıldız’dan oluşmakta.

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ’NİN KAZANDIĞI MAÇLAR:
Doğuş Üniversitesi ilk maçında İstanbul Medipol Üniversitesi’ni 3-2 (24-26, 25-20, 20-25, 25-14, 15-9), İkinci maçında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’ni 3-0 (25-14, 25-10, 25-12) üçüncü maçında  Piri Reis Üniversitesi’ni 3-0 ( 25-13, 25-10, 25-20) ve dördüncü maçında da Sağlık Bilimler Üniversitesi’ni de 3-0 ( 25-19, 25-13, 25-21) mağlup etti. Dörtte dört galibiyet alan Doğuş Üniversitesi yarı finali garantiledi.

BARIŞ SÜMEN: “HEDEF ADIM ADIM HEDEFE YÜKSELMEK”
Hedeflerinin adım, adım zirveye çıkmak olduğunu belirten Doğuş Üniversitesi Bayan ve Erkek takımları Teknik Direktörü Barış Sümen, “Bayan ve erkek takımlarımızla şampiyonaya iyi başladık. Bayanlarda 4 maçımızı da kazanıp grubu lider olarak tamamladık. Yarı Finale de lider olarak yükseldik. Yarı finalde B Grup ikincisi ile karşılaşacağız. Yarı finali de geçeceğimize inanıyorum.  Sonra final ve şampiyonluk olacak diye düşünüyoruz. Sonra 1. Lig ve Süper Ligi hedefliyoruz. Erkek takımımızda da 3 maçta 3 galibiyet aldık. Yarı finali garantiledik. Son maçımızı da kazanıp grubu lider olarak tamamlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu