Genel Haberler

Duygu Fırat Ekşi’den Başarılı Performans

Duygu Fırat Ekşi, Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasına katıldı.
16 Aralık 2019 günü, ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasına, voleybol camiasından tanıdığımız Arslan Ekşi’nin eşi Duygu Fırat Ekşi katıldı.
Duygu Fırat Ekşi, yarışmaya kızı Ela’nın şansına katıldığını belirtirken, yakasına taktığı broş ile Ela’yı yanında hissettiğini belirtti. Yarışmada, Arslan Ekşi’nin babası Mustafa Ekşi ve Arslan Ekşi’nin ablası Canan Demir de seyirci olarak Duygu Hanım’a eşlik etti.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu yarışmada, toplamda on iki sorunun bulunuyordu.
İlk dört soruyu tereddütsüz cevaplayan Duygu Hanım, beşinci soruda seyirci joker hakkını kullandı.
Altıncı soruda, telefon ve yarı yarıya joker haklarını kullanarak geçen Duygu Hanım, sekizinci soruyu da çift joker hakkı ile geçmeyi başardı.
Dokuzunca soruya geldiğinde, hiç joker hakkı kalmayan Duygu Hanım, sorunun cevabını bilemeyerek yarışmadan çekilme hakkını kullandı.
Bu sonuçla, sekiz soruyu doğru cevaplamış olan Duygu Hanım, 30.000 TL ödül kazandı.
Yarışmanın çeşitli anlarında kendi hayatı hakkında bilgiler veren Duygu Hanım, 134 kez Milli Takım forması giydiğini belirtti.
Alex de Souza ile ilgili soruda, Fenerbahçe altyapısında yetiştiğini ama Galatasaraylı olduğunu belirten Duygu Hanım, Alex de Souza’nın sporculuğundan övgüyle bahsetti.
Yarışma sırasında, Amerika’da çekilmiş bir fotoğrafı yayımlanan Duygu Hanım, kardeşinin ekonomi üzerine doktora yaptığını ve kendisini ailece ziyaret ettiklerini aktardı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu