Röportaj

Ebrar Karakurt, Melissa Vargas Hakkında Konuştu

Ebrar Karakurt, Melissa Vargas hakkında Skorer’e konuştu: ”Hepsini çok özlemişim.” VNL, Avrupa Şampiyonası ve olimpiyat elemeleriyle ilgili hedefleri anlatan Ebrar, milli takımın yeni üyesi Melissa Vargas için gelen soruya samimiyetle cevap verdi.

İdmanlara çok keyifli başladık. Aramıza sonradan katılan arkadaşlarımız oldu. Çünkü onlar Şampiyonlar Ligi finali için Torino’da maç yaptılar. Tam takım olarak yeni başladık. Buradaki törenle bu güzel başlangıcımızı taçlandırdık diyebilirim. Çok keyifli bir ortam vardı erkek voleybol milli takımımızla birlikte. Bizim için çok önemli bir sezon. Çok önemli turnuvalar oynayacağız. Çok heyecanlıyız. Umarım güzel başlayıp, sonunu getirdiğimiz ve voleybol camiası olarak tüm başarılara ulaştığımız bir sene olur.

Takımdakileri özledin mi?
Kesinlikle çok özledim. Hepsiyle gelir gelmez görüştüm. Hepsini çok özlemişim

‘İÇLER ACISI BİR DURUM OLUR’

Grup maçları başlayacak, kendimizi sıralamada ilk 8’e atmak önemli…
Zaten ilk 8’de olmalıyız. Sıralama dışında kalırsak bizim için içler acısı bir durum olur. Bu kaliteyle bu kadroyla ilk 8’de değil ben birinci sırada bitireceğimize inanıyorum VNL’i.. Tabi önemli olan ilk baştaki sıralama değil daha sonraki VNL finallerinde neler yaptığımız. Oraya formda gidebilmek çok önemli. Çalışmalarımıza daha çok yeni başladık. İlk turda kendi evimizde oynayacağız. Bu da bizim için büyük avantaj.

‘DANANIN KUYRUĞUNUN KOPTUĞU YER’

VNL hedef turnuvalarımızdan biri tabiki ama daha önemli turnuvalarımız da var. Avrupa Şampiyonası ve en önemlisi sene sonundaki olimpiyat elemeleri. Dananın kuyruğunun koptuğu yer orası olacak. Umarım bu kadro, oynadığımız topun hakkını veririz ve kendimizi olimpiyatlara atarız, Avrupa Şampiyonası’nda kürsüde oluruz. Ben çok inanıyorum böyle olacağına.

‘VARGAS İLE ÇOK İYİ EKÜRİ OLACAĞIZ’

Vargas ile iletişimin bir anda popüler oldu. Neler düşünüyorsun onun hakkında?
Vargas bence çok tatlı. Kişisel olarak çok sevdiğimi söyleyebilirim onu. Tabiki daha yeni yeni tanıyoruz birbirimizi. Senenin sonuna kadar çok iyi bir eküri olacağımızı düşünüyorum. Umarım sahada ve saha dışında beraber çok güzel işler yaparız. Zaten takıma adapte olma konusunda bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Kızlar olarak gerçekten çok sıcak kanlıyız. O da bizim takımımıza hoş geldi, iyi ki geldi.

Kaynak: Milliyet Spor

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu