Genel HaberlerManşet

Ebrar Karakurt’tan Çok Anlamlı Bir Etkinlik

Gelecek sezon voleybol kariyerini İtalya’nın Novara takımında devam ettirecek olan Milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt, Nike  ve Sosyal Ben Vakfı desteğiyle sahibi olduğu Ebrar Karakurt Akademi’de bir hayalimi gerçekleştiriyor.

Konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ‘Her çocuğun spora erişimi olması için attığım bu adımda siz de hayalimin bir parçası olmak isterseniz @onaranlarkulubu ile yapacağımız file atölyesinde bana katılın, eski giysilerimizle çocuklara birlikte file örelim.’ diyerek açıklama yaptı.
Hemen kaydolmak için tüm detaylar aşağıda yer almaktadır.

Voleybol Aktüel olarak Ebrar Karakurt’a yurt dışındaki ilk deneyiminde başarılar dilerken, bu güzel etkinliğe verdiği destek sebebiyle de kendisini tebrik ederiz.

 

Onaranlar Kulübü İle File Atölyesi

Ebrar Karakurt Voleybol Akademisi’nin yola çıkışıyla birlikte ihtiyacı olan okullardaki çocukların spora erişmeleri için fileleri birlikte örüyoruz.

Onaranlar Kulübü ile yapacağımız bu online atölyede hep birlikte eski kıyafetlerimizden voleybol filesi örmeyi öğrenecek ve ördüğümüz fileleri SosyalBen Vakfı aracılığıyla ihtiyacı olan okullara ulaştıracağız.

Sen de Nike Üyesi olarak bize katılıp bu hikayenin parçası olabilirsin. Atölyede fazladan bir malzemeye ihtiyacın yok. Evindeki eski kumaşları, artık giymediğin tişörtlerini, giysilerini geri dönüştürerek çocukların spora erişmelerine destek olabilirsin.

Tarih Ve Saat

06 Mayıs 2021 Perşembe
9:00 PM – 10:00 PM EET

Konum

Canlı WebinarAtölye

Sonraki Adım

Atölye sonrasında ördüğün kısımları en yakın herhangi bir kargo şubesine götürüp aşağıdaki adrese karşı taraf/alıcı ödemeli şekilde göndermen yeterli. Ardından Nike Üyelerinden gelen tüm fileleri toplayarak Onaranlar Kulübü ile bir araya getirip SosyalBen Vakfı aracılığıyla okullara ulaştıracağız.

Atölye sırasında hep birlikte öreceğimiz parçaların bir araya geldiğinde dönüşeceği sihri görmek için sabırsızlanıyoruz. Hikayenin devamı için Nike App’i indirip takipte kal.

Fileyi göndereceğin alıcı adresi:

Heymo Etkinlik Hizmetleri

Tanburi Ali Efendi Sok. No:15 34337 Etiler, Beşiktaş/İstanbul

Şirket Ünvanı: Heymo Etkinlik Hizmetleri A.Ş.

Vergi Dairesi: Beşiktaş

Vergi No: 4620823216

Şirket Adresi: Tanburi Ali Efendi Sok. No:15 34337 Etiler, Beşiktaş/İstanbul

Kargonu yukarıdaki alıcı adresine, hemen altındaki şirket bilgilerini de eksiksiz şekilde belirterek, ücret ödemeden, alıcı ödemeli şekilde göndermeyi unutma.

Herhangi bir sorun olursa Instagram üzerinden @onaranlarkulubu ile iletişime geçebilirsin.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu