AvrupaManşet

Eczacıbaşı Dynavit’in CEV Şampiyonlar Ligi maçları şifresiz Red Bull TV’de

Türk voleybolunun en başarılı kulüplerinden olan Eczacıbaşı Dynavit’in CEV Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon oynayacağı tüm maçlar şifresiz olarak Red Bull TV’den yayınlanacak. Red Bull TV’den yayınlanacak tüm maçları Emre Yazıcıol anlatırken, Eczacıbaşı’nın eski milli voleybolcusu Esra Gümüş Kırıcı da yorumlayacak. Turuncu-Beyazlılar, E Grubu’nda C.S.M Targoviste (Romanya), Maritza Plovdiv (Bulgaristan) ve Chemik Police’yle (Polonya) mücadele edecek.

Türk voleybolunun en başarılı kulüplerinden olan Eczacıbaşı Dynavit, bir sezonluk aranın ardından yeniden CEV Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek. Avrupa’nın en büyük kupasını bir kez müzesine götüren Turuncu-Beyazlılar’ın CEV Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon oynayacağı tüm maçlar, şifresiz olarak Red Bull TV’den yayınlanacak.

Eczacıbaşı Dynavit, E Grubu’nda C.S.M Targoviste (Romanya), Maritza Plovdiv (Bulgaristan) ve Chemik Police’yle (Polonya) mücadele edecek. İlk karşılaşmasına 7 Aralık Çarşamba günü saat 19:00’da C.S.M Targoviste önünde çıkacak olan Turuncu-Beyazlılar’ın Red Bull TV’den yayınlanacak tüm maçlarını Emre Yazıcıol anlatırken, Eczacıbaşı’nın eski milli voleybolcusu Esra Gümüş Kırıcı da yorumlayacak. 20 takımın mücadele ettiği CEV Şampiyonlar Ligi’nde gruplarını ilk iki sırada tamamlayan ekipler, bir üst tura yükselecek.

Dünya genelinde macera, spor, dans ve müzik tutkunlarının büyük ilgiyle izlediği Red Bull TV, canlı yayınların yanı sıra birçok ilham veren sporcu, müzisyen ve kişinin de hikayesini sunuyor. Red Bull TV içerikleri internet üzerinden üyelik gerektirmeden izlenebilirken, Red Bull TV uygulaması tüm dijital cihazlardan ve akıllı televizyonlardan, https://win.gs/rbtvturkiye adresi üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

 

Eczacıbaşı Dynavit – CEV Şampiyonlar Ligi Maç Programı

7 Aralık Çarşamba – 19:00 – Eczacıbaşı Dynavit – C.S.M. Targoviste

20 Aralık Salı – 18:00 – Maritza Plovdiv – Eczacıbaşı Dynavit

11 Ocak Çarşamba – 19:00 – Eczacıbaşı Dynavit – Chemik Police

18 Ocak Çarşamba – 20:00 – Eczacıbaşı Dynavit – Maritza Plovdiv

02 Şubat Perşembe – 19:00 – C.S.M. Targoviste – Eczacıbaşı Dynavit

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu