Genel HaberlerManşet

Eczacıbaşı Spor Kulübü Erikli’yle beşinci sezona girdi

Eczacıbaşı Spor Kulübü, 2020-2021 sezonunda, son dört yıldır su sponsoru olan Erikli’yle sözleşme yeniledi.

21 Ekim Çarşamba günü düzenlenen imza töreninde, Erikli’nin 2020-2021 sezonunda da kulübün ‘Su Sponsoru’ olduğu duyuruldu. Erikli’yle beşinci yılına giren Eczacıbaşı spor Kulübü, farklı alanlarda yaptığı sponsorluk anlaşmaları sayesinde spora destek veren markalarla değerli işbirlikleri kurmayı sürdürüyor.

Sponsorlukla ilgili görüşlerini dile getiren Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı, ‘“Erikli ile beşinci sezonumuza giriyoruz. Sportif alandaki ulusal ve uluslararası başarıların yanı sıra, kız çocuklarının hayatlarına dokunabilmek ve daha çok kız çocuğunu sporla buluşturabilmek amacımız doğrultusundaki mücadelemizde Erikli’nin desteklerini yanımızda hissetmekten ve yeni sezonda yine birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı ise,  sporun farklı branşlarını desteklemekten dolayı duyduğu mutluluğu, “Erikli olarak uzun yıllardır sporun farklı alanlarını destekliyoruz. Bugün kulüplerimiz voleybol branşında ülkemizi en önemli organizasyonlarda temsil ediyor. Uluslararası arenada birçok başarıya imza atan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’mızın yurt içi ve yurt dışındaki antrenman ve müsabakalarında yanında olmaktan dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yeni sezonda sponsoru olduğumuz Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımımıza ve mücadele veren takımlarımıza sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum” sözleriyle ifade etti.

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Hakkında

Türkiye’nin pazar lideri ve en sevilen ambalajlı su markası Erikli’yi bünyesinde bulunduran şirket, suyun en doğal, lezzetli ve kaliteli halini tüketicisine sunuyor. Son 10 yılda, bugünkü değeri ile yaklaşık 1 milyar TL yatırım yapan şirketin bünyesinde su, mineralli su ve aromalı gazlı içecek kategorilerinde toplam 7 marka bulunuyor. Şirket, 900’ün üzerinde çalışanı, 2 dolum tesisi, 6 dağıtım merkezi ve 900’e yakın distribütörü ve hizmet noktası, yüzbinlerce müşterisi ile alanındaki büyümesini sürdürürken, sağlıklı nesiller için toplumun ve çevrenin korunmasına ve sürdürülebilirliğine yönelik de toplumsal projeler geliştiriyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu