Genel HaberlerManşet

Eczacıbaşı VitrA, basın ile sanal ortamda bir araya gelecek

Eczacıbaşı Spor Kulübü, her sezon öncesi basın mensupları ile bir araya gelerek sezon açılışını ve hedeflerini açıklar, soruları cevaplardı. İçinde bulunduğumuz pandemi süreci sebebiyle bu yıl basın toplantısı dijital platformlardan gerçekleştirilecek.
Konu ile ilgili kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle:

Bu sezon tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi dolayısıyla bazı organizasyonlarımızı ne yazık ki uzaktan gerçekleştirmek durumundayız.

Her sezon başı yaptığımız açılış-basın toplantılarını bu sene dijital ortamlara taşıyacağız. Alınması gereken hijyen ve sağlık önlemleri doğrultusunda kulüp olarak, dijital platformlar aracılığıyla iletişimde kalmaya devam edebileceğimizi düşündük.
2020-2021 sezonu kapsamında, Eczacıbaşı Spor Kulübü’ne dair, menajerimiz Nalan Ural’a, antrenörümüz Marco Motta’ya ve oyuncularımıza sormak istediğiniz soruları 18 Ağustos Salı gününe kadar bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Sizler için soruları videolarda yanıtlayacak ve önümüzdeki günlerde sosyal medya hesaplarımızda yayınlayacağız. Video içeriklerinde soruyu soran basın emekçilerinin de isimleri kurumlarıyla beraber yer alacaktır.

Sorular için iletişim: betul.vural@eczacibasi.com.tr

Sağlıklı günlerde tekrardan görüşebilmeyi temenni ediyoruz.

Saygılarımızla,
Eczacıbaşı Spor Kulübü

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu