Genel HaberlerManşet

Eczacıbaşı VitrA, Kanyon’da voleybolseverlerle buluştu

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, bu sene sekizincisi düzenlenen “Voleybol Kanyon’da” etkinliğinde voleybolseverlerle buluştu.
Sezonu, 2019 Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nı kazanarak açan ve odağını uzun lig maratonuna çevirmiş durumda olan turuncu beyazlılar, “Voleybol Kanyon’da” etkinliğinde spor tutkunlarıyla bir araya geldi.
Eczacıbaşı VitrA’nın yıldızları, bu özel buluşmada voleybolseverlerden büyük ilgi görürken, kendileri için özel hazırlanan posterleri hayranlarına imzaladı ve birlikte selfie çektirdi.
Taraftarlardan büyük ilgi gören milli oyuncu Hande Baladın yaptığı açıklamada, “Her sezon başında olduğu gibi taraftarlarımızdan böyle büyük bir ilgi ve destek toplamak bizleri çok mutlu ediyor. Umarım onların da desteğini arkamıza alıp nice güzel başarılara imza atacağız” dedi.
Başarılı orta oyuncu Beyza Arıcı ise “Geleneksel ‘Voleybol Kanyon’da’ etkinliğimizde voleybolseverlerle ve küçük taraftarlarımızla buluşmak çok güzeldi. Bu organizasyon sayesinde tribün ve saha arasındaki mesafe kalkıyor ve bu bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oluyor” diye konuştu.

Eczacıbaşı VitrA ile ilk sezonunu yaşayan Carli Lloyd da ilk defa katıldığı etkinlikle ilgili hislerini şu şekilde açıkladı:
“Kanyon’daki etkinlik harika geçti. Kanyon’un bina olarak çok güzel bir yer olmasının yanı sıra etkinliğin kendisi de çok iyi organize edilmişti. Eczacıbaşılı taraftarlarımızla buluşmak ve sezon için bize nasıl bir enerji kaynağı olduklarının farkına varmak çok güzeldi. Herkese teşekkür ederim.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu